Останні події

Після Чернігова буде жорстке протистояння на Дніпропетровщині, - УДАР

Після закінчення виборів в Чернігові, центр політичної боротьби переміститься на Дніпропетровщину. Саме наш регіон стане ареною жорстких політичних баталій. Про це заявив волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

«Сьогодні вся країна спостерігає, як проходять вибори в Чернігові. Але це ще «квіточки» порівняно з тим, що очікує нас вже в самому найближчому майбутньому. Можна з упевненістю сказати, що саме наш регіон стане ареною жорстких політичних баталій. Тут зіштовхнуться інтереси основних політичних гравців, які тільки підвищують ставки», - упевнений він.

Дніпропетровщина сьогодні - це відносно спокійна область, але залишаються лічені дні до того моменту, коли спалахне запекле протистояння між тими, хто життя свого не уявляє без старих корупційних схем і тими, хто не бачить змін і готовий форсувати події, оскільки Революція Гідності так і не змогла остаточно винести з владних кабінетів вчорашніх прихильників Януковича і Ко. «Не будуть довго уживатися мирно дві протилежні сили - приходить момент істини», - зазначає Руслан Колєсніков.

Руслан Колєсніков упевнений: вже пішов процес, який можна назвати реакційним, спрямованим на переслідування інакомислячих. Українці бачать, як іде найпотужніша атака на справжніх патріотів, йде цілеспрямована дискредитація добровольчого руху. «Планомірні акції в цьому напрямку тільки зміцнюють думку про те, що комусь не терпиться діяти методами Януковича-Захарченка. Ескалації конфлікту можна і потрібно уникнути, але залишається зовсім небагато часу. Для цього треба реально, а не декларативно боротися з корупцією і політичними кланами. Якщо цього не зробити, до осені почнуться неконтрольовані процеси. Враховуючи безпосередню близькість регіону до зони АТО, це може призвести до негативних наслідків», - акцентував голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  20 Липня 2015 +Коментар | подобається