Останні події

«УДАР» відкриває центр по захисту прав жителів Дніпропетровська

Щоб допомогти у вирішенні нагальних проблем жителям Дніпропетровська, «УДАР» відкриває нову громадську приймальню в Кіровському районі. Це буде друга приймальня партії. Перша працює на базі центрального офісу з початку року, в яку звернулися майже 1,5 тисяч чоловік. Найчастіше, кажуть у партії, дніпропетровці звертаються з проханням про консультації по пенсіях, пільгам - останнім часом актуальні питання щодо оформлення субсидій на оплату комунальних послуг, трудового законодавства і багато іншого.

«Дніпропетровці повинні мати можливість отримати безкоштовну кваліфіковану юридичну консультацію. Партія «УДАР» готова людям її надати. Щоб допомогти якомога більшій кількості мешканців нашого мегаполісу, починає свою роботу ще одна прийомна партії в Кіровському районі, за адресою: вул. Юрія Савченка, 9. Я впевнений, що тільки разом ми зможемо вирішити нагальні проблеми і зробити наш рідний Дніпропетровськ комфортним для життя всіх городян», - упевнений керівник Кіровської районної організації партії «УДАР» В'ячеслав Голенищев.

Нагадаємо, що кілька місяців тому керівник міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза представив громадськості нового члена політсили, керівника Кіровської райорганізації В'ячеслава Голенищева. Він має великий досвід як громадський активіст, засновник Дніпропетровської обласної організації «Фонд майбутнього «Інтелект».

За перші місяці своєї роботи в партії «УДАР» 34летній В'ячеслав Голенищев вже встиг зарекомендувати себе з позитивного боку. Корінний житель Дніпропетровська, він активно підтримує всі починання політсили, які спрямовані на захист законних інтересів і прав городян.

 

  22 Липня 2015 +Коментар | подобається