Останні події

У системі влади на Дніпропетровщині повинна відбутися революція, - Руслан Колєсніков

Партія «УДАР» відкрита для людей, готових активно працювати і реалізовувати себе в політиці, щоб змінити своє місто, область і країну в цілому, реформувати владу, щоб зробити її підконтрольною суспільству, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

«Ще минулого року в країні пройшла Революція Гідності, яка прибрала з влади верхівку правлячої партії Януковича. Але чи багато чого змінилося з тих пір на Дніпропетровщині? Кардинальні зміни повинні пройти і на низовому рівні, максимально очистивши систему від тих, хто перешкоджає реальним реформам», - зазначив він.

За його словами, «УДАР» відкритий для тих, хто готовий до роботи з оновлення існуючої влади.

«Партія виступає за максимальне переформатування персонального складу всіх місцевих рад Дніпропетровської області. Незначна зміна облич не гарантує позитивних підсумків. Переважна більшість депутатів дискредитували себе, не мають морального права обиратися знову. На зміну їм повинні прийти люди, які зарекомендували себе у волонтерському русі, учасники АТО, активні учасники євромайдану, представники громадських організацій. Пріоритет за тими, хто щиро хоче працювати в інтересах жителів області», - підкреслив політик.

Руслан Колєсніков заявив, що «УДАР» на майбутніх місцевих виборах дає шанс перспективним кандидатам реалізувати себе.

«Партія готова прийняти кандидатами тих людей, які готові до активної участі в місцевій політиці. Ми запрошуємо всіх, хто відчуває в собі сили боротися з «Опозиційним блоком», чиновниками і бюрократичною системою, продажними суддями, прокурорами та міліцією. Поле для роботи, як бачите, просто неосяжне, але все тільки в наших з вами руках. Саме від нашої з вами активної громадянської позиції залежить - чи буде Дніпропетровщина сильною, або знову зануриться в політичний «сон», як це було при Януковичі-Вілкулі. І якщо дніпропетровський патріотичний рух не набере більшості в місцевих радах, то відразу після виборів можемо готуватися до активної фази жорсткого політичного протистояння, яке приведе до загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні», - зазначив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

  23 Липня 2015 +Коментар | подобається