Останні події

Дніпропетровськ потребує нової концепції розвитку, - «УДАР»

Сьогодні розвиток Дніпропетровська проходить по застарілій моделі кланового вузькопартійного правління зі збереженням і процвітанням корупційних схем, що безпосередньо відбивається на його соціально-економічному становищі.

Так вважає голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

«Нинішній міськрада - це закрите акціонерне товариство, яке обслуговує інтереси окремих чиновників і депутатів. Рівень довіри до їх дій катастрофічно низький. Це прямий наслідок того, що жителі міста розчаровані в тому, як відбувається управління Дніпропетровськом, наскільки повно вирішуються значущі проблеми в ЖКГ, по транспорті, розвитку медицини, освіти та багато іншого. Непрацюючі ліфти, вмираюче комунальне господарство - прямі наслідки спадщини Куліченко, Булавки і їх вірних заступників», - заявив він.

«У нас на словах говориться дуже багато, але проводити швидкі ефективні заходи ніхто не хоче - нинішню верхівку чиновників і окремих депутатів все влаштовує. Вони нездатні працювати в інтересах дніпропетровців, не хочуть впроваджувати європейські напрацювання і практики з управління мегаполісом, надати йому новий імпульс для розвитку, зробити владу відкритою і підзвітною виборцям. Окреме питання - взаємодія з громадськістю, ця система активно протидіє будь-яким спробам комунікації з цивільним сектором», - говорить політик.

За його словами, Дніпропетровськ потребує нової концепції розвитку, яка особливо актуальна в світлі проведеної децентралізації.

«Сьогодні потрібні нові підходи, нове бачення соціально-економічного розвитку нашого міста, нова концепція. Нам потрібен новий Дніпропетровськ, де за допомогою самих його жителів, за їх активної участі запрацюють нові локальні програми, які усунуть найбільш гострі проблеми, починаючи від будинків і закінчуючи цілими галузями: медицина, транспорт, освіта. Для цього необхідна політична воля і готовність до реальних реформ. У тих осіб, які сьогодні очолюють мерію і знаходяться в раді, вона відсутня. На цих виборах «УДАР» запропонує своє бачення, представить свою програму, яка є відповіддю на запити дніпропетровців», - підкреслив голова Дніпропетровської міської організації партії Дмитро Легеза.

  24 Липня 2015 +Коментар | подобається