Останні події

«УДАР» просить міськраду розповісти, наскільки прозоро витратять понад 6 мільйонів гривень

На останній сесії депутати Дніпропетровської міської ради розподілили кошти, отримані після перевиконання міського бюджету. Вони підуть на виконання ряду програм. Але є кілька пунктів, які викликають додаткові питання. Партія «УДАР» буде звертатися до міської ради з офіційним проханням розкрити подробиці фінансування та необхідності виділення кількох мільйонів гривень на реконструкцію двох нежитлових будівель у місті.

Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії Дмитро Легеза.

«Рішенням сесії передбачено реконструкцію двох нежитлових будівель за адресою Орловська, 33, де знаходиться архівне управління мерії та за адресою Артема, 25. На перший об'єкт виділяється 4,6 млн гривень. Є питання і хочеться дізнатися, що саме там планується зробити, чи є гостра необхідність саме в такій сумі і так далі. По другому об'єкту складніше, оскільки ця будівля повністю зараз непридатна до використання і вже тривалий час стоїть занедбаною. На її реконструкцію виділяють 1,6 млн гривень. По ньому також є питання: що це за приміщення, для кого і для чого його будуть використовувати», - говорить він.

У партії зазначають, що неодноразово зверталися до міської ради з пропозицією працювати максимально відкрито і публічно, щоб громадськість могла проконтролювати будь-які рішення.

«На жаль, нашій міськраді ще дуже далеко до того, щоб назвати її роботу дійсно прозорою. Те ж стосується і діяльності інтернет-порталу влади. Вчорашній провал по голосуванню за перейменування Дніпропетровська - один з багатьох показових прикладів. Але ми віримо, що рано чи пізно зможемо добитися того, що депутати і чиновники будуть координувати свої дії з жителями міста, перебувати під їх контролем, а не приймати рішення одноосібно. Ми подамо офіційний запит і подивимося, скільки часу знадобиться, щоб отримати відповідь і наскільки повною вона буде за змістом. Жителі Дніпропетровська повинні знати, наскільки доцільно витрачаються народні гроші», - сказав голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

  28 Липня 2015 +Коментар | подобається