Останні події

«УДАР» пропонує створити громадську інспекцію по МАФам у Дніпропетровську

Партія «УДАР» пропонує сформувати громадську інспекцію, до якої увійдуть депутати міськради, представники громадянського сектору та ЗМІ, яка зайнялася б негайним вирішенням питання незаконної торгівлі в Дніпропетровську, заявив голова міської організації Дмитро Легеза.

«Тема МАФів і незаконної торгівлі в нашому місті вже не просто актуальна, а стоїть дуже гостро. Ларьки з'являються з небаченою швидкістю, а порядку в цьому питанні як не було, так і немає. Судячи з усього, на вищому рівні у нашої влади є чітка зацікавленість у тому, щоб все залишалося як і раніше. Але дніпропетровці вимагають нарешті внести ясність: коли, хто конкретно і як вирішиться ця проблема», - сказав політик.

Він вважає, що напередодні виборів це питання поступово переводиться в політичну площину.

«Зараз йдуть кулуарні договори і переговори, діляться повноваження, сфера відповідальності, в тому числі і «чорний нал», який заробляється на цьому бардаку. Нам дуже хочеться вірити, що мер міста Галина Булавка зацікавлена ​​у відкритій участі представників громадянського сектору та ЗМІ в цьому питанні. Ми пропонуємо в найкоротші терміни сформувати громадську інспекцію в яку увійдуть також депутати міськради, яка оперативно зможе скласти реєстр незаконних МАФів та місць стихійної торгівлі, а також зайнятися негайною їх ліквідацією», - говорить Дмитро Легеза.

«Зрозумійте, нам реально набридло те, що роками робляться заяви, про це неодноразово пишуть у ЗМІ, а МАФи як стояли, так і стоять. Насправді це все вирішується дуже швидко, було б бажання і справжній господар у місті. Тому ми передамо в.о. мера нашу пропозицію і в черговий раз подивимося, наскільки міськрада готова працювати відкрито і враховувати побажання городян. Інакше напередодні виборів ці ларьки стануть, образно кажучи, фактором зниження репутації та політичного рейтингу і певної партії і самого кандидата, який замішаний у цих питаннях», - заявив він.

  29 Липня 2015 +Коментар | подобається