Останні події

Знай свої права - отримай субсидію, - «УДАР»

Інформаційну акцію, покликану розповісти і пояснити людям їхні права на отримання субсидій, провела Самарська районна організація партії «УДАР Віталія Кличка». Активісти роздали кілька десятків тисяч листівок і буклетів, які наочно і доступно демонструють, хто і яким чином може отримати підтримку держави у питанні оплати комунальних послуг.

Уже 4 місяці пройшло з того моменту, як почали процес прийому і обробки заявок на житлові субсидії. Але питання досі проблемне, тому «УДАР» знову повернувся до цієї акції, яка стартувала в другій половині квітня по всій області.

«Цього року перелік категорій населення, які мають право на субсидії, максимально розширений. Окрім того, потрібно мінімум документів для її отримання. Люди повинні знати, як і на скільки захищені їхні законні права. З початку року дуже багато розмов про субсидії, але у людей питань все одно більше, ніж відповідей. Тому ми вирішили ще раз, додатково допомогти їм у цьому розібратися. Адже, як показує практика, державні органи влади до сьогодні не в змогли забезпечити належний рівень інформування населення,» - коментує акцію «Знай свої права» керівник Самарської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Шкута.

Для того, щоби прискорити і спростити цей процес, листівка «УДАРу» є також у вільному доступі в мережі інтернет. Її можна роздрукувати і передати своїм знайомим, рідним і близьким, зазначають у партії.

  30 Липня 2015 +Коментар | подобається