Останні події

«Розслідування діяльності заступника мера Дніпропетровська затягують», - УДАР

Діяльність чиновників Дніпропетровської міськради перетворилася на відвертий фарс та імітацію діяльності. Про це заявив голова міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза, коментуючи ситуацію зі службовим розслідуванням стосовно заступника Галини Булавки Ірини Зайцевої.
«9 квітня ми відкрито через ЗМІ звернулися до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої. 15 травня - через місяць - ми продублювали нашу заяву, сподіваючись на хоч якусь реакцію мерії. І тільки через два (!) місяці таке розслідування було призначено», - сказав він.
Дмитро Легеза зазначив, що він відверто розчарований позицією депутатів міськради від «Блоку Порошенко», оскільки у відповідь на прохання взяти активну участь у цьому заході, представники партії Президента просто промовчали.
Крім того, було проігноровано пропозицію «УДАРу» про включення в таку комісію представників ЗМІ та громадськості.
«Днями виповнюється два місяці з часу створення цієї комісії. І пройшло вже чотири (!) місяці в цілому з того моменту, як ми підняли це питання. До комісії увійшло аж одинадцять чоловік - чиновників міськради. Підсумок її діяльності невідомий. Чи працює вона - невідомо. Коли будуть результати - невідомо. У мерії тиша та благодать, вчорашні і нинішні регіонали затишно почуваються в кріслах і готуються на цих виборах будь-якою ціною прорватися у владу», - заявив політик.
За його словами, у нього немає ні найменших ілюзій з приводу того, що буде встановлена ​​справжня картина в питанні фінансових порушень та непрозорого витрачання коштів при виконанні ряду робіт в центральній міській бібліотеці Дніпропетровська, а також її філіях.
«Одинадцять чиновників два місяці вивчають питання, на розслідування якого, максимум, необхідно в кращому випадку тижнів два. Це вирок системі місцевої влади - неповоротної, корумпованої, наскрізь пронизаної договірними особистими відносинами. Це елементарне наплювацьке ставлення до своїх службових обов'язків, це фарс і імітація діяльності, а не захист інтересів прав дніпропетровців», - говорить голова міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.
  3 Серпня 2015 +Коментар | подобається