Останні події

Дніпропетровськ приєднався до всеукраїнського проекту «Місто професій»

Дніпропетровськ приєднався до всеукраїнського проекту, який у багатьох населених пунктах України успішно реалізовувала творча команда Тетяни Люльки.
У парку імені Глоби розвернулося ціле імпровізоване «Місто професій». При вході в нього кожна дитина отримала «паспорт» і «влаштовувалася на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, діти цілий день наполегливо працювали. Сумлінні «працівники» отримали свою першу «зарплатню» - 50 євриків, які витратили в магазині солодощів та подарунків.
«Хочемо подякувати чудовій людині й талановитому організатору, без якої не було цього свята - Тетяні Люльці. Саме вона була душею «Міста професій». Завдяки творчій ініціативі цієї дивовижної жінки Дніпропетровськ зміг долучитися до всеукраїнського проекту. Ми з радістю підтримали цей креативний майданчик. Вчили дітей двом професіями - політичний оглядач і дизайнер. Разом з дітлахами ми створювали стінгазети. Писали про актуальні новини та передавали привіт нашим бійцям, які приймають участь в АТО. Ці газети, створені руками дітей, «УДАРівці» неодмінно передадуть воїнам найближчим часом», - зазначив голова Дніпропетровської міської організації партії Дмитро Легеза.
Мета проведення такого заходу - надати можливість кожній дитині спробувати себе в різних професіях. Така спрямованість всеукраїнського проекту у вигляді гри дала можливість отримати максимальний ефект для розуміння підростаючим поколінням значущості тієї чи іншої професії. Дітей віком від 2 до 17 років вперше залучили до "Місту професій".
Працюючи дизайнерами, діти майстрували жовто-блакитних голубів, якими прикрасили імпровізовані дерева миру.
У партії «УДАР» відзначають, що подібні заходи всіляко підтримують.
«Ми впевнені: діти - майбутнє країни! Від того, чи зможе знайти себе у професії кожен з цих малюків і підлітків, залежить успішність України вже найближчим часом. Дуже важливо з малих років виховувати шанобливе ставлення до праці і прищепити підростаючому поколінню поняття трудової діяльності. Це формує характер і світогляд, орієнтований на творчий процес, сприяє їх творчому розвитку. Подібні акції завжди знайдуть нашу підтримку», - зазначив Дмитро Легеза.
  10 Серпня 2015 +Коментар | подобається