Останні події

«УДАР» пропонує депутатам Дніпропетровщини заблокувати ініціативу Кабміну

Партія «УДАР» виступає категорично проти ініціативи Кабінету Міністрів України про зниження мінімально допустимої температури в житлових приміщеннях з 18°С до 16°С і буде звертатися до Дніпропетровського обласного, Дніпропетровського міського і місцевих рад регіону із закликом офіційно виступити проти впровадження подібної міри.
Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
«У ці дні Мінрегіон та Міністерство охорони здоров'я готують для Кабміну пропозиції щодо можливості зниження мінімально допустимої температури в житлових приміщеннях з 18°С до 16°С. Причому роблять це вони за дорученням Яценюка. Тепер уявіть собі, чим загрожує це сотням тисячам жителів області, та й усієї України. При тому, що температурні режими у нас дотримуються абияк, а стан житлового фонду далекий від досконалості. При низьких температурах будинки просто стануть холодними, що загрожує масовими захворюваннями, це пряма загроза здоров'ю людей», - зазначив він.
Руслан Колесніков зазначив, що партія «УДАР» буде звертатися до всіх депутатів місцевих рад Дніпропетровщини з закликом направити офіційні вимоги до Кабміну про недопущення подібної ініціативи.
«Нехай депутати безпосередньо займуться захистом інтересів людей, направляють офіційні протести і пропозиції до Києва. Зниження температури в будинках здатне остаточно підірвати і зруйнувати житловий фонд області. Другу зиму в холодних оселях багато пенсіонерів і дітей можуть не пережити. На цій проблемі зароблять тільки фармацевтичні компанії та приватні клініки. Пропозиція Яценюка - це не вихід, а тільки посилення проблеми», - вважає голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
  13 Серпня 2015 +Коментар | подобається