Останні події

«УДАР» продовжить роботу в новому форматі, - Руслан Колєсніков

Після об'єднання з «Блоком Порошенка» партія «УДАР» продовжить роботу в новому форматі. Пріоритети на Дніпропетровщині залишаться колишніми - це відкрита і прозора влада, підконтрольна виборцям, контроль над чиновниками і реалізація пропозицій, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіону.

Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков, коментуючи майбутнє об'єднання двох партій.

«Найближчим часом буде визначено - на яких умовах відбудеться об'єднання. У кожному разі, на місцевих виборах у жовтні це буде єдина політична сила. «УДАР» продовжить роботу в новому форматі, максимально використовуючи власний потенціал та наявні практичні напрацювання», - сказав він.

За словами політика, на порядку денному обов'язково залишаться пріоритети, які відстоювали в «УДАРі».

«Це відкрита і прозора влада, підконтрольна виборцям, контроль над чиновниками і реалізація пропозицій, які спрямовані на соціально-економічний розвиток регіону. Ми будемо відстоювати, захищати інтереси і права жителів Дніпропетровщини. Всі наші кандидати будуть жорстко орієнтовані на тісний контакт з людьми, працювати будемо тільки спільно з ними», - підкреслив Руслан Колєсніков.

  18 Серпня 2015 +Коментар | подобається