Останні події

На мера Дніпропетровська та її заступника подають до суду

На в.о. мера Дніпропетровська та її заступника Ірину Зайцеву подають до суду. Про це заявив дніпропетровський політик Дмитро Легеза на своїй сторінці в «Фейсбук».

«Ми хочемо через суд змусити міську владу виконувати норми закону. На останній сесії міськради 22 липня заступник мера Ірина Зайцева заявила, що, незважаючи на провальне голосування депутатів, вона готова самостійно ввести систему електронних держзакупівель "Prozorro" у виконавчих органах місцевої влади буквально із завтрашнього дня.

Через тиждень після цього, міський "УДАР" вирішив перевірити, як Ірина Зайцева виконує свою обіцянку. Для цього був поданий інформаційний запит про те, які розпорядження вже підписані і які готує чиновник для обіцяного введення системи електронних закупівель "Prozorro", - зазначив він.

Замість відповіді на пряме і чітке запитання, партія "УДАР" отримала запрошення на нараду, яка вже мало не почалося.

Запрошення було підписано одним зі співробітників апарату міськради. Таким чином, "УДАР" не отримав від Ірини Зайцевої відповіді на свій інформаційний запит.

«Через законні п'ять робочих днів, ми оскаржили дії заступника мера її безпосередньому керівнику - Галині Булавці. У своїй скарзі ми просили її залучити Ірину Зайцеву до дисциплінарної відповідальності за порушення закону. Також ми вказали на те, що за законом маємо право бути присутнім при розгляді нашої скарги і неодмінно хочемо цим правом скористатися», - зазначив Дмитро Легеза.

Порушуючи норми закону, Галина Булавка доручила розглядати скаргу на дії Ірини Зайцевої... самій Ірині Зайцевій.

«Як і слід було очікувати, сама Ірина Георгіївна у відповідь на нашу скаргу всіляко виправдовувалася, лаяла нашу, нібито погано працюючу електронну пошту, але ні до якої відповідальності себе залучати й не думала. Ми чудово розуміємо, що нинішня система чиновників буде покривати один одного, і ні до якої, належної за законом відповідальності, притягнутий ніхто не буде. Ми хочемо припинити цю порочну практику чиновницького свавілля. У нас немає іншого законного виходу, окрім як подати до суду і визнати неправомірними дії як Зайцевої, так і Булавки. Якщо вони не хочуть виконувати закон самостійно - ми змусимо їх робити це через суд», - підкреслив Дмитро Легеза.

  20 Серпня 2015 +Коментар | подобається