Останні події
Цілком імовірно, що найближчим часом колективні звернення до вищих органів влади можна буде побачити на президентському сайті. А ще - звернутися до державних органів можна буде одним кліком — надіславши листа електронною поштою. Відповідний законопроект про звернення та петиції Петро Порошенко подав до Верховної Ради. У партії «УДАР Віталія Кличка» вважають, що Дніпропетровщина має реальний потенціал для максимально швидкого впровадження проекту «електронної демократії».
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Рок-музиканти Кривого Рогу збирали кошти для українських вояків, які зараз захищають кордони нашої країни в зоні АТО. Об'єднав митців маштабний благодійний концерт "Небайдужі серця".

Криворізькі рок-музиканти для української армії. Під таким гаслом у місті пройшов масштабний благодійний концерт. Усі зібрані кошти витратить на потреби солдатів. Одним із ініціаторів проведення і організаторів цього заходу стала Криворізька міська організація партії "УДАР".

Священнослужителі розповідають, що Ісус хотів, щоби кожен із нас ішов правильним шляхом, - шляхом любові до ближнього та чесності до навколишнього світу. Зараз ці настанови для нас, для українців, актуальні, як ніколи. Тому ми повинні допомагати один одному в цій нелегкій справі - жити за словом Божим.

Згідно з прийнятими нещодавно Верховною Радою змінами до Податкового кодексу, податок на нерухомість будуть встановлювати місцеві ради. Саме від їхніх рішень залежить: чи будуть вони взагалі вводитися на відповідній території, і яка конкретно буде ставка.

Минулий рік був надзвичайно складним для всіх. Ми заплатили занадто високу ціну, щоб зробити чергові помилки і не винести уроків із минулого, зазначають голови обласних організацій Партії "УДАР". Тому проаналізувавши всі досягнення і невдачі, обласні, міські та районні організації Партії сформували свої "дорожні карти".

Питання, яке підняла громадськість, з приводу фантастичної суми для фінансування Дніпропетровською міськрадою волонтерського руху, продемонструвало справжній стан справ у наших чиновників.

«Наприкінці 2014 року ми виступили із пропозицією зробити процес прийняття місцевих бюджетів відкритим і публічним. Ми виступаємо за те, щоби влада була підзвітна і підконтрольна людям. Особливу надію покладаємо на громадський сектор, активістів, які беруть участь у громадській експертизі», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

Діти – майбутнє нації. Тому забувати про них навіть під час неоголошеної війни, що зараз іде на Сході країни, ми не маємо права. У цьому впевнені «УДАРівці» Дніпропетровська.

«Ситуація на Сході України залишається напруженою, оскільки сепаратисти за підтримки регулярних російських військ намагаються максимально розширити територію, підконтрольну ДНР і ЛНР. Це виклик і загроза для мільйонів жителів України, в тому числі, і Дніпропетровської області.

Дніпропетровська обласна організація партії "УДАР" сформувала і опублікувала пакет пропозицій, який стосується матеріально-технічного постачання та підвищення рівня готовності населених пунктів Дніпропетровщини до надзвичайних ситуацій.

"Нинішня ситуація навколо Криворізької міськради - це прямий наслідок відсутності рівноправного діалогу між владою та громадянським сектором.

Бронижилети, розгрузки, продукти харчування та засоби особистої гігієни. Усе це бійці спецпідрозділу МВС "Торнадо" із вдячністю прийняли від свого побратима, волонтера та голови Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР” Руслана Колєснікова.

Дніпропетровська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проведе інформаційну акцію «Безпечне місто», в рамках якої планується роздати жителям міста більше ста тисяч візитівок із телефонними номерами МВС, СБУ, ДСНС.

"Дніпропетровщина - не місце для російських політекспериментів!" - цей меседж голова Дніпропетровської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков озвучив під час круглого столу «Росія - країна-агресор?, організованого журналістами.

«На Дніпропетровщині необхідно створити єдиний електронний реєстр місцевих бюджетів, який буде відкритим для вільного користування і максимально зручним для вивчення і контролю з боку громадськості», - Руслан Колєсніков.

У Дніпропетровську пропонують перейменувати сквер імені Леніна, що знаходиться в центрі міста, у сквер імені Героїв АТО. Із такою ініціативою виступила волонтер, координатор молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.
10 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Невідомі напали на автомобіль, що належить волонтеру, голові Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслану Колєснікову.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На цьому тижні в Дніпропетровську стартувала інформаційна акція «Безпечне місто», ініційована партією «УДАР Віталія Кличка». За перші три дні активісти політсили роздали мешканцям міста більше двох тисяч візитівок із телефонними номерами МВС, СБУ, ДСНС.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську в черговий раз транспортники готуються до підвищення цін на проїзд - називають цифру до 7 гривень. І це - не межа. Подібні рішення в нинішніх складних соціально-економічних умовах можуть привести до соціального вибуху, кажуть експерти.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Представники громадських організацій, політичних партій, журналісти, волонтери Дніпропетровська підтримали ініціативу про перейменування скверу імені Леніна в скверу імені Героїв АТО.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» звернулася до користувачів інтернету регіону із закликом взяти найактивнішу участь у протидії інформаційної агресії з боку Росії.
24 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську назріла гостра необхідність розробки оновленої Концепції розвитку комунального транспорту, яка передбачала б поступову ліквідацію монополії приватних перевізників на дорогах. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії “УДАР Віталія Кличка” Дмитро Легеза.
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

“УДАРівці” вже зібрали майже півсотні підписів. Серед підписантів — депутати міської ради, представники громадських організацій та відомі люди Дніпропетровська. Усі, хто підтримав ініціативу, вважають, що перейменування - цілком логічне.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Як вижити простому українцю? Це питання сьогодні обговорювали на круглому столі, який організувала газета «Днепр Вечерний». Головне, актуальне сьогодні для кожного українця питання - як оплатити комунальні послуги, які вже з квітня стануть практично захмарними? - обговорили представники політичних партій, журналісти, активісти Дніпропетровська.
13 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Своє звернення до народного депутата України, члена Опозиційної блоку Олександра Вілкула на своїй сторінці в Facebook опублікував голова Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Цими вихідними волонтери однієї з громадських організацій Дніпропетровська організували тренінг для своїх колег, які опікуються солдатами на передовій та пораненими у зоні АТО. 
22 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Події останніх днів показують, наскільки важливо зберегти стабільність, зберегти мир і впевненість на Дніпропетровщині. Будучи прифронтовим, наш регіон повинен залишатися надійним тилом для української армії.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Зміна керівництва Дніпропетровської міської ради повинна спричинити кадрові перестановки і змінити розстановку сил серед депутатів. Так, наприклад, гостро назріло питання про переформатування комісії з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку. 
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

До нинішнього часу «УДАР» не був представлений ні в одній із місцевих рад Дніпропетровської області. У 2010 році, коли восени проходили вибори, тоді ще молода партія не брала в них участь. Тепер розпочато новий процес із формування представництва цієї політичної сили у місцевих радах регіону.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У зв'язку з введенням нових тарифів на комунальні послуги питання про субсидії дуже актуальне. Для багатьох людей вони стануть суттєвою допомогою при розрахунку за споживання газу, електроенергії та води. Але державні органи влади сьогодні поки не в змозі забезпечити належний рівень інформування населення.  
3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Необхідно змінювати формат роботи діючих громадських рад при виконавчих органах влади та місцевих радах Дніпропетровщини. У цьому впевнений голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міська організація партії «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.
9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна зробила рішучі кроки аби позбавитися від радянського минулого. Прийнятий вчора Верховною Радою закон про заборону пропаганди комунізму, нацизму, а також їхніх символів, по-новому формує сучасне українське суспільство, в якому завжди цінувалися свобода і воля. Дніпропетровськ також повинен позбутися символів тоталітаризму, вважає волонтер, координатор Молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В цей день всі ми радіємо перемозі світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.
12 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна робить рішучі кроки аби позбавитися від радянського минулого, і прийнятий Верховною Радою закон про заборону пропаганди комунізму, нацизму, а також їхніх символів, по-новому формує сучасне українське суспільство, в якому завжди цінувалися свобода і воля.
14 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Органам влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини необхідно в найкоротші строки підвищити рівень роботи з інформування населення про можливість оформлення субсидій на комунальні послуги. Партія «УДАР» підключилася до цього процесу, проводячи інформаційну кампанію «Знай свої права». Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії Руслан Колєсніков.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міська організація партії «УДАР» звернулася до депутатів міської ради із пропозицією публічно відзвітувати про свою діяльність за минулий рік.
17 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Питання про перейменування Дніпропетровська та Дніпродзержинська має бути вирішене з максимальним урахуванням інтересів, пропозицій і побажань їх жителів. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У зв'язку з опублікуванням в дніпропетровських ЗМІ інформації про можливе призначення радником губернатора Дніпропетровщини народного депутата України Вадима Нестеренка Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» офіційно звертається до  Гліба Пригунова з пропозицією дати публічну відповідь на деякі питання.
22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Ситуація з МАФами в Дніпропетровську фактично некерована і носить неконтрольований характер. Це питання має бути винесено на розгляд в публічну площину якомога швидше. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації «УДАР» Дмитро Легеза.
23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

23 квітня в Дніпродзержинську розпочала свою роботу громадська приймальня міської організації партії “УДАР Віталія Кличка”. Відтепер щодня кваліфіковані спеціалісти готові будуть надавати допомогу городянам.
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Біля храму на честь Святого апостола Андрія Первозванного, що на проспекті Миру, волонтер, боєць батальйону “Торнадо” Руслан Колєсніков посадив саджанці лип та горобини. Так чоловік ушанував пам'ять про своїх побратимів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України на Майдані і сході країни, долучившись до акції “Дерево — душа Героя”.
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» підтримала акцію «Героям Вітчизни пам'ять і слава». Вона спрямована на популяризацію оновленого символу пам'ятних дат 8 і 9 травня - української стрічки з медалі «Захисник Вітчизни».

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню.

Дніпропетровськ повинен увійти до числа міст, які впроваджують європейські напрацювання з електронного урядування мегаполісом. Це дозволить підвищити рівень відкритості влади, спростити доступ громадян до наданих баз інформації та послуг, полегшити процес соціальної комунікації між чиновниками і городянами.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

Минуло більше місяця з того часу, як партія «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.
15 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпродзержинськ приймає фінал Чемпіонату Дніпропетровської області зі спортивних танців. Турнір такого рівня тут проходить вперше. У ньому беруть участь 600 танцювальних пар різного віку. 
17 Травня 2015 +Коментар | подобається

Руслан Колєсніков спільно з волонтерами та громадськими організаціями проведуть у Дніпропетровську інформаційну акцію, спрямовану на підтримку волонтерського руху, залучення уваги до діяльності волонтерських центрів.
18 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міськрада - найбільш закрита і непідконтрольна громадськості структура. І чиновники і депутати своєю діяльністю наочно демонструють, що не мають ні найменшого бажання працювати прозоро. До нинішнього часу жоден (!) з депутатів міськради не захотів провести публічний звіт перед виборцями, запровадити практику зустрічі з людьми в новому форматі.
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську завершилася інформаційна акція, мета якої - підтримати волонтерський рух, привернути увагу до діяльності волонтерських центрів. Організували її ряд громадських організацій за підтримки партії «УДАР». Активісти своїми руками зробили стенди, на яких проілюстрували моменти життя із зони АТО. Кажуть, для того, щоб дніпропетровці не тішили себе надіями, що там - перемир'я і наші бійці більше не потребують їхньої допомоги.
22 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.
25 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Будапешті (Угорщина) відбувся семінар для молодих політиків - представників країн Східної Європи. Організаторами виступили RSI (ROBERT SCHUMAN INSTITUTE), Християнсько-Демократичний Міжнародний Центр і Sida (Swedish International Development Cooperation Agency). Серед учасників із різних країн Європи та регіонів України була представлена і Дніпропетровська область.
26 Травня 2015 +Коментар | подобається

Напередодні 64 сесії перед Дніпропетровською міською радою активісти партії «‪‎УДАР‬» встановили символічний «десятитисячний МАФ». На ньому - красномовні гасла «‪‎Мафія‬ безсмертна», «Хочеш узаконити - запитай міську раду як» і т.д.
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

Під тиском громадськості Дніпропетровська обласна рада все ж визнала Росію країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористами. Із великим запізненням цей центральний орган місцевого самоврядування регіону визначився зі своєю позицією.
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

На місцевих виборах цієї осені розгорнеться боротьба між партіями демократичного спрямування, які брали активну участь у Євромайдані як у столиці, так і на місцях, з одного боку, і представниками «Опозиційного блоку» з іншого. І реванш колишніх «регіоналів» у Дніпропетровській області більш ніж реальний.
11 Червня 2015 +Коментар | подобається

У Кривому Розі міська організація партії “УДАР” разом із БО "БФ "ПАТРІОТИЧНИЙ СОЮЗ" провели військово-патріотичну гру "Прометей" для учнів 122гої школи. 
13 Червня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську стартує безстрокова акція «Дізнайся про міського депутата», завданням якої є інформування виборців про роботу цих народних обранців протягом 2010 - 2015 років.
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

Кривий Ріг святкує 240 років від Дня заснування. У цей святковий день городяни приймають поздоровлення з різних куточків України. До теплих слів і щирих побажань приєднується і партія «УДАР Віталія Кличка».
31 Травня 2015 +Коментар | подобається

1 червня весь цивілізований світ відзначає День захисту дітей. 17 років тому Україна також приєдналася до країн, які цього дня оточують увагою і турботою тих дітей, які цього найбільше потребують.

У дніпропетровську політику на зміну депутатам і чиновникам, які себе дискредитували, повинні прийти нові обличчя, які готові кардинально змінити формат роботи системи влади, працювати під жорстким контролем виборців, захищати законні інтереси та права городян. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Страшне ДТП 3 червня забрало життя нашого колеги і друга Олександра Сугака. У пам'яті рідних і близьких він залишиться турботливим чоловіком і батьком, справжнім патріотом своєї країни, надійним другом і просто Людиною з великої літери.

Партія "УДАР" проведе в Дніпропетровську інформаційну кампанію, в рамках якої жителі міста отримають можливість максимально докладно дізнатися, як можна заощадити на оплаті житлово-комунальних послуг. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії Дмитро Легеза.

2015 має стати роком активного впровадження електронних сервісів в органах влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Реалізація подібних програм відповідає європейським нормам розвитку самодостатніх регіонів, де контакт чиновників і людей зведений до мінімуму.

Жоден з депутатів Дніпропетровської обласної ради не захотів провести відкриту зустріч з виборцями в присутності ЗМІ та громадськості, продемонструвавши тим самим повну відсутність бажання працювати в інтересах людей, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Червня 2015 +Коментар | подобається

Місту Дніпропетровську має бути збережено його ім'я - це вимога переважної більшості його жителів. За різними оцінками, від 60 до 80% городян категорично проти перейменування.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

З 16 по 20 червня в Будапешті проходила друга частина міжнародної конференції для молодих політиків «Жіночий і політичний вплив», в якій взяли участь представниці України, Грузії, Молдови та Вірменії.
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

Тиждень активного відпочинку. З 25 червня по 1 липня, за підтримки Криворізької міської організації партії "УДАР Віталія Кличка", велоклуб "Горизонт" організував велопохід першої категорії складності по Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській областях.

Молодіжне крило Дніпродзержинської міської організації партії «УДАР», почало реалізацію крупного кадрового проекту під назвою «Нові обличчя для нової влади», мета якого пошук нових людей для зміни влади і надання їм можливості власної реалізації.

Близько 100 учасників Молодіжного крила Дніпродзержинської міської організації партії УДАР спільно з членами громадської організацією «Чисте місто» в рамках всеукраїнської акції «Очистимо країну», 4 липня в суботу провели велике прибирання на «Народному пляжі» міста (під мостовим переходом в затоці Дніпра в районі річкового порту).

Завжди приємно і цікаво дізнаватися щось нове, отримувати знання та навички, адже саме пізнання новизни допомагає розкрити таланти!

Діяльність більшості депутатів Дніпропетровської міськради викликає у дніпропетровців нерозуміння, люди відчувають дефіцит інформації про роботу їх народних обранців. Дуже багато хто не знає свого депутата, не можуть потрапити до нього на особисту зустріч, проблеми не вирішуються роками. У зв'язку з цим виборці не бачать причин на майбутніх місцевих виборах голосувати за тих політиків, у діяльності яких вони розчарувалися.

Відомий дніпропетровський активіст, один з активних учасників Євромайдану, співзасновник громадської організації «Народна воля» Роман Сердюк оголосив про своє рішення зайнятися політикою. Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

У Дніпропетровську пройшла перша частина акції, присвячена інформуванню мешканців міста про можливість реальної економії на оплаті житлово-комунальних послуг. В рамках кампанії було роздано більше 10 тисяч листівок в лівобережній частині міста. Найближчим часом в центральних районах обласного центру буде поширено ще близько 8 тисяч листівок. Всього буде роздано близько 50 тисяч листівок.

Партія «УДАР» вимагає проведення повного аудиту діяльності Дніпропетровської міської ради з обов'язковим залученням громадськості, правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Партія «УДАР» пропонує зупинити процес виділення та оформлення земельних ділянок, які намагаються зараз оформити колишні і нинішні чиновники, депутати, міліцейські чини і передати їх учасникам АТО.

Проблема громадської безпеки, захищеності жителів міста залишається актуальною. Про це заявив голова Кіровської районної у м. Дніпропетровську організації партії «УДАР» В'ячеслав Голенищев, коментуючи підсумки акції «Безпечне місто».

У середу 15 липня біля мерії під час проведення сесії буде проведена акція «Дізнайся про свого депутата». Жителям Дніпропетровська роздаватимуть інформаційні матеріали про діяльність міської ради в цілому. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Почути депутатів та людей. Дізнатися про проблеми громади з перших вуст. Таку головну мету ставив голова Юр'ївської райдержадміністрації, заступник голови Юр'ївської районної організації партії “УДАР Віталія Кличка” Вадим Золотопуп, завітавши на 33 сесію Олексіївської сільської ради VI скликання.

На місцевих виборах восени 2015 «УДАР» змінить звичний формат ведення виборчої кампанії, зосередившись не лише на політичній агітації, а й на боротьбі за очищення нинішнього депутатського корпусу регіону, проведенні контрагітації проти деяких кандидатів у депутати.

В суботу маленькі криворіжці змогли поринути в чарівний світ науки, а саме подивитися і взяти участь в дитячому науково-розважальному шоу "‪Відкривачка‬". 

Після закінчення виборів в Чернігові, центр політичної боротьби переміститься на Дніпропетровщину. Саме наш регіон стане ареною жорстких політичних баталій. Про це заявив волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

Вже стало традицією на честь Дня металургів у Дніпродзержинську проводити великий волейбольний турнір. Цьогорічні змагання, як втім і всі попередні, пройшли на п'яти майданчиках в пляжній зоні лівобережного дренажного каналу (перший мікрорайон).

Про майбутні вибори, суспільно-політичної ситуації на Дніпропетровщині, про те, що запропонує «УДАР» виборцям ми говоримо з волонтером, головою обласної організації партії Русланом Колєсніковим.

Щоб допомогти у вирішенні нагальних проблем жителям Дніпропетровська, «УДАР» відкриває нову громадську приймальню в Кіровському районі. Це буде друга приймальня партії. Перша працює на базі центрального офісу з початку року, в яку звернулися майже 1,5 тисяч чоловік. 

Партія «УДАР» відкрита для людей, готових активно працювати і реалізовувати себе в політиці, щоб змінити своє місто, область і країну в цілому, реформувати владу, щоб зробити її підконтрольною суспільству, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

Сьогодні розвиток Дніпропетровська проходить по застарілій моделі кланового вузькопартійного правління зі збереженням і процвітанням корупційних схем, що безпосередньо відбивається на його соціально-економічному становищі.

На останній сесії депутати Дніпропетровської міської ради розподілили кошти, отримані після перевиконання міського бюджету. Вони підуть на виконання ряду програм. Але є кілька пунктів, які викликають додаткові питання. Партія «УДАР» буде звертатися до міської ради з офіційним проханням розкрити подробиці фінансування та необхідності виділення кількох мільйонів гривень на реконструкцію двох нежитлових будівель у місті.

Партія «УДАР» пропонує сформувати громадську інспекцію, до якої увійдуть депутати міськради, представники громадянського сектору та ЗМІ, яка зайнялася б негайним вирішенням питання незаконної торгівлі в Дніпропетровську, заявив голова міської організації Дмитро Легеза.

Інформаційну акцію, покликану розповісти і пояснити людям їхні права на отримання субсидій, провела Самарська районна організація партії «УДАР Віталія Кличка». Активісти роздали кілька десятків тисяч листівок і буклетів, які наочно і доступно демонструють, хто і яким чином може отримати підтримку держави у питанні оплати комунальних послуг.

Невміння чути один одного, взаємні звинувачення і особисті амбіції призводять до розколу у демократичному таборі партій і рухів, які могли б на цих виборах отримати більшість у місцевих радах Дніпропетровщини. Ці фактори роблять реванш проросійських сил в особі «Опозиційного блоку», «Відродження», залишків КПУ все більш можливим. Ми стоїмо напередодні серйозних суспільно-політичних потрясінь.

Діяльність чиновників Дніпропетровської міськради перетворилася на відвертий фарс та імітацію діяльності. Про це заявив голова міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза, коментуючи ситуацію зі службовим розслідуванням стосовно заступника Галини Булавки Ірини Зайцевої.

У парку імені Глоби розгорнулося імпровізоване містечко. При вході в нього кожна дитина отримала паспорт та "влаштувалася на роботу". Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, діти цілий день наполегливо трудилися. Сумлінні «працівники» отримали заробітню плату - 50 євриків, які витратили в крамниці солодощів та подарунків.

Дніпропетровськ приєднався до всеукраїнського проекту, який у багатьох населених пунктах України успішно реалізовувала творча команда Тетяни Люльки.
10 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Нинішній виконувач обов’язків мера Дніпропетровська Галина Булавка не здатна до відкритого стилю роботи, а прозорі стосунки з громадськістю міста – не її пріоритет.
11 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» виступає категорично проти ініціативи Кабінету Міністрів України про зниження мінімально допустимої температури в житлових приміщеннях з 18°С до 16°С і буде звертатися до Дніпропетровського обласного, Дніпропетровського міського і місцевих рад регіону із закликом офіційно виступити проти впровадження подібної міри.
13 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Після об'єднання з «Блоком Порошенка» партія «УДАР» продовжить роботу в новому форматі. Пріоритети на Дніпропетровщині залишаться колишніми - це відкрита і прозора влада, підконтрольна виборцям, контроль над чиновниками і реалізація пропозицій, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіону.
18 Серпня 2015 +Коментар | подобається

На в.о. мера Дніпропетровська та її заступника Ірину Зайцеву подають до суду. Про це заявив дніпропетровський політик Дмитро Легеза на своїй сторінці в «Фейсбук».
20 Серпня 2015 +Коментар | подобається