Останні події
Після об'єднання з «Блоком Порошенка» партія «УДАР» продовжить роботу в новому форматі. Пріоритети на Дніпропетровщині залишаться колишніми - це відкрита і прозора влада, підконтрольна виборцям, контроль над чиновниками і реалізація пропозицій, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіону.
18 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» виступає категорично проти ініціативи Кабінету Міністрів України про зниження мінімально допустимої температури в житлових приміщеннях з 18°С до 16°С і буде звертатися до Дніпропетровського обласного, Дніпропетровського міського і місцевих рад регіону із закликом офіційно виступити проти впровадження подібної міри.
13 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Нинішній виконувач обов’язків мера Дніпропетровська Галина Булавка не здатна до відкритого стилю роботи, а прозорі стосунки з громадськістю міста – не її пріоритет.
11 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Невміння чути один одного, взаємні звинувачення і особисті амбіції призводять до розколу у демократичному таборі партій і рухів, які могли б на цих виборах отримати більшість у місцевих радах Дніпропетровщини. Ці фактори роблять реванш проросійських сил в особі «Опозиційного блоку», «Відродження», залишків КПУ все більш можливим. Ми стоїмо напередодні серйозних суспільно-політичних потрясінь.

Партія «УДАР» пропонує сформувати громадську інспекцію, до якої увійдуть депутати міськради, представники громадянського сектору та ЗМІ, яка зайнялася б негайним вирішенням питання незаконної торгівлі в Дніпропетровську, заявив голова міської організації Дмитро Легеза.

Партія «УДАР» відкрита для людей, готових активно працювати і реалізовувати себе в політиці, щоб змінити своє місто, область і країну в цілому, реформувати владу, щоб зробити її підконтрольною суспільству, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

Про майбутні вибори, суспільно-політичної ситуації на Дніпропетровщині, про те, що запропонує «УДАР» виборцям ми говоримо з волонтером, головою обласної організації партії Русланом Колєсніковим.

Після закінчення виборів в Чернігові, центр політичної боротьби переміститься на Дніпропетровщину. Саме наш регіон стане ареною жорстких політичних баталій. Про це заявив волонтер, голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

На місцевих виборах восени 2015 «УДАР» змінить звичний формат ведення виборчої кампанії, зосередившись не лише на політичній агітації, а й на боротьбі за очищення нинішнього депутатського корпусу регіону, проведенні контрагітації проти деяких кандидатів у депутати.

Партія «УДАР» пропонує зупинити процес виділення та оформлення земельних ділянок, які намагаються зараз оформити колишні і нинішні чиновники, депутати, міліцейські чини і передати їх учасникам АТО.

У Дніпропетровську пройшла перша частина акції, присвячена інформуванню мешканців міста про можливість реальної економії на оплаті житлово-комунальних послуг. В рамках кампанії було роздано більше 10 тисяч листівок в лівобережній частині міста. Найближчим часом в центральних районах обласного центру буде поширено ще близько 8 тисяч листівок. Всього буде роздано близько 50 тисяч листівок.

Відомий дніпропетровський активіст, один з активних учасників Євромайдану, співзасновник громадської організації «Народна воля» Роман Сердюк оголосив про своє рішення зайнятися політикою. Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

Місту Дніпропетровську має бути збережено його ім'я - це вимога переважної більшості його жителів. За різними оцінками, від 60 до 80% городян категорично проти перейменування.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

Жоден з депутатів Дніпропетровської обласної ради не захотів провести відкриту зустріч з виборцями в присутності ЗМІ та громадськості, продемонструвавши тим самим повну відсутність бажання працювати в інтересах людей, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Червня 2015 +Коментар | подобається

На місцевих виборах цієї осені розгорнеться боротьба між партіями демократичного спрямування, які брали активну участь у Євромайдані як у столиці, так і на місцях, з одного боку, і представниками «Опозиційного блоку» з іншого. І реванш колишніх «регіоналів» у Дніпропетровській області більш ніж реальний.
11 Червня 2015 +Коментар | подобається

2015 має стати роком активного впровадження електронних сервісів в органах влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Реалізація подібних програм відповідає європейським нормам розвитку самодостатніх регіонів, де контакт чиновників і людей зведений до мінімуму.

1 червня весь цивілізований світ відзначає День захисту дітей. 17 років тому Україна також приєдналася до країн, які цього дня оточують увагою і турботою тих дітей, які цього найбільше потребують.

Під тиском громадськості Дніпропетровська обласна рада все ж визнала Росію країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористами. Із великим запізненням цей центральний орган місцевого самоврядування регіону визначився зі своєю позицією.
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

Напередодні 64 сесії перед Дніпропетровською міською радою активісти партії «‪‎УДАР‬» встановили символічний «десятитисячний МАФ». На ньому - красномовні гасла «‪‎Мафія‬ безсмертна», «Хочеш узаконити - запитай міську раду як» і т.д.
27 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську завершилася інформаційна акція, мета якої - підтримати волонтерський рух, привернути увагу до діяльності волонтерських центрів. Організували її ряд громадських організацій за підтримки партії «УДАР». Активісти своїми руками зробили стенди, на яких проілюстрували моменти життя із зони АТО. Кажуть, для того, щоб дніпропетровці не тішили себе надіями, що там - перемир'я і наші бійці більше не потребують їхньої допомоги.
22 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міськрада - найбільш закрита і непідконтрольна громадськості структура. І чиновники і депутати своєю діяльністю наочно демонструють, що не мають ні найменшого бажання працювати прозоро. До нинішнього часу жоден (!) з депутатів міськради не захотів провести публічний звіт перед виборцями, запровадити практику зустрічі з людьми в новому форматі.
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

Руслан Колєсніков спільно з волонтерами та громадськими організаціями проведуть у Дніпропетровську інформаційну акцію, спрямовану на підтримку волонтерського руху, залучення уваги до діяльності волонтерських центрів.
18 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню.

Партія «УДАР» підтримала акцію «Героям Вітчизни пам'ять і слава». Вона спрямована на популяризацію оновленого символу пам'ятних дат 8 і 9 травня - української стрічки з медалі «Захисник Вітчизни».

Біля храму на честь Святого апостола Андрія Первозванного, що на проспекті Миру, волонтер, боєць батальйону “Торнадо” Руслан Колєсніков посадив саджанці лип та горобини. Так чоловік ушанував пам'ять про своїх побратимів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України на Майдані і сході країни, долучившись до акції “Дерево — душа Героя”.
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Питання про перейменування Дніпропетровська та Дніпродзержинська має бути вирішене з максимальним урахуванням інтересів, пропозицій і побажань їх жителів. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Органам влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини необхідно в найкоротші строки підвищити рівень роботи з інформування населення про можливість оформлення субсидій на комунальні послуги. Партія «УДАР» підключилася до цього процесу, проводячи інформаційну кампанію «Знай свої права». Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії Руслан Колєсніков.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна робить рішучі кроки аби позбавитися від радянського минулого, і прийнятий Верховною Радою закон про заборону пропаганди комунізму, нацизму, а також їхніх символів, по-новому формує сучасне українське суспільство, в якому завжди цінувалися свобода і воля.
14 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна зробила рішучі кроки аби позбавитися від радянського минулого. Прийнятий вчора Верховною Радою закон про заборону пропаганди комунізму, нацизму, а також їхніх символів, по-новому формує сучасне українське суспільство, в якому завжди цінувалися свобода і воля. Дніпропетровськ також повинен позбутися символів тоталітаризму, вважає волонтер, координатор Молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Необхідно змінювати формат роботи діючих громадських рад при виконавчих органах влади та місцевих радах Дніпропетровщини. У цьому впевнений голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У зв'язку з введенням нових тарифів на комунальні послуги питання про субсидії дуже актуальне. Для багатьох людей вони стануть суттєвою допомогою при розрахунку за споживання газу, електроенергії та води. Але державні органи влади сьогодні поки не в змозі забезпечити належний рівень інформування населення.  
3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

До нинішнього часу «УДАР» не був представлений ні в одній із місцевих рад Дніпропетровської області. У 2010 році, коли восени проходили вибори, тоді ще молода партія не брала в них участь. Тепер розпочато новий процес із формування представництва цієї політичної сили у місцевих радах регіону.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Своє звернення до народного депутата України, члена Опозиційної блоку Олександра Вілкула на своїй сторінці в Facebook опублікував голова Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Цілком імовірно, що найближчим часом колективні звернення до вищих органів влади можна буде побачити на президентському сайті. А ще - звернутися до державних органів можна буде одним кліком — надіславши листа електронною поштою. Відповідний законопроект про звернення та петиції Петро Порошенко подав до Верховної Ради. У партії «УДАР Віталія Кличка» вважають, що Дніпропетровщина має реальний потенціал для максимально швидкого впровадження проекту «електронної демократії».
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» звернулася до користувачів інтернету регіону із закликом взяти найактивнішу участь у протидії інформаційної агресії з боку Росії.
24 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Невідомі напали на автомобіль, що належить волонтеру, голові Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслану Колєснікову.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

«На Дніпропетровщині необхідно створити єдиний електронний реєстр місцевих бюджетів, який буде відкритим для вільного користування і максимально зручним для вивчення і контролю з боку громадськості», - Руслан Колєсніков.

"Дніпропетровщина - не місце для російських політекспериментів!" - цей меседж голова Дніпропетровської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков озвучив під час круглого столу «Росія - країна-агресор?, організованого журналістами.

Бронижилети, розгрузки, продукти харчування та засоби особистої гігієни. Усе це бійці спецпідрозділу МВС "Торнадо" із вдячністю прийняли від свого побратима, волонтера та голови Дніпропетровської обласної організації партії “УДАР” Руслана Колєснікова.

Дніпропетровська обласна організація партії "УДАР" сформувала і опублікувала пакет пропозицій, який стосується матеріально-технічного постачання та підвищення рівня готовності населених пунктів Дніпропетровщини до надзвичайних ситуацій.

«Ситуація на Сході України залишається напруженою, оскільки сепаратисти за підтримки регулярних російських військ намагаються максимально розширити територію, підконтрольну ДНР і ЛНР. Це виклик і загроза для мільйонів жителів України, в тому числі, і Дніпропетровської області.

«Наприкінці 2014 року ми виступили із пропозицією зробити процес прийняття місцевих бюджетів відкритим і публічним. Ми виступаємо за те, щоби влада була підзвітна і підконтрольна людям. Особливу надію покладаємо на громадський сектор, активістів, які беруть участь у громадській експертизі», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

Минулий рік був надзвичайно складним для всіх. Ми заплатили занадто високу ціну, щоб зробити чергові помилки і не винести уроків із минулого, зазначають голови обласних організацій Партії "УДАР". Тому проаналізувавши всі досягнення і невдачі, обласні, міські та районні організації Партії сформували свої "дорожні карти".

Згідно з прийнятими нещодавно Верховною Радою змінами до Податкового кодексу, податок на нерухомість будуть встановлювати місцеві ради. Саме від їхніх рішень залежить: чи будуть вони взагалі вводитися на відповідній території, і яка конкретно буде ставка.

Священнослужителі розповідають, що Ісус хотів, щоби кожен із нас ішов правильним шляхом, - шляхом любові до ближнього та чесності до навколишнього світу. Зараз ці настанови для нас, для українців, актуальні, як ніколи. Тому ми повинні допомагати один одному в цій нелегкій справі - жити за словом Божим.

Рок-музиканти Кривого Рогу збирали кошти для українських вояків, які зараз захищають кордони нашої країни в зоні АТО. Об'єднав митців маштабний благодійний концерт "Небайдужі серця".

Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Рік, що минає, став визначальним для України. Партія «УДАР» взяла активну участь у всіх найважливіших державних суспільно-політичних процесах і продовжить цю практику в 2015 році.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» підтримує українську армію, і ця допомога буде постійною.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Відтепер талісман дніпропетровського боксерського клубу “Флоїд” - перчатки з автографом чемпіона світу з боксу за версією WBC Віталія Кличка.
28 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Новорічні свята не повинні пройти позв жодну дитину! Тому дуже приємно бачити усміхнених дітлахів та їхніх батьків на різноманітних новорічних вогниках. 
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Над непростим та надважливим питанням «Як врятувати життя нашим хлопцям на передовій?» сьогодні шукають відповідь тисячі волонтерів та небайдужих українців.  
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» буде контролювати процес прийняття місцевих бюджетів Дніпропетровщини. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації Руслан Колєсніков на сьогоднішній прес-конференції.
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

«Зараз саме від нас з Вами залежить, наскільки швидко суспільство візьме під контроль роботу чиновників і наскільки ефективно зможе їх контролювати..."
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Місцеві бюджети особливо актуальні напередодні складного 2015 року. 
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

У даний час обласна, міські та районні ради Дніпропетровщини ведуть підготовку до формування та затвердження бюджетів на 2015 рік.
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії “УДАР Віталія Кличка” привітала кожен навчально-виховний заклад регіону з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними святами. 
22 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Вітаю Вас та членів Ваших сімей із професійним святом - Днем міліції! Ваша служба українському народу - це запорука суспільної стабільності та сталого розвитку нашого міста, області, країни, гарантія безпеки, здоров'я і спокою жителів. Я щиро вірю в те, що на варті честі, гідності та безпеки громадян будуть проявлятися Ваші найкращі якості - сила і доброта, мужність і самопожертва.
20 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Миколай - один із найвідоміших і шанованих святих Православної церкви. Ім'я його пов'язують із покровительством бідних та нужденних. Багатьом із нас знайомі його ікони, які створили не один десяток чудес.
19 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Ці слова пана Олексія стали девізом концерту, який до свята Миколая організували у територіальному центрі соцобслуговування Жовтневої районної у місті ради. Тому гостей своїх – голів обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслана Колєснікова та Жовтневої районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Антона Андрієнка – тут зустрічали сьогодні українськими піснями, віршами та гуморесками, звісно ж, - про кохання.
18 Грудня 2014 +Коментар | подобається

«Дострокові місцеві вибори - це необхідність, яка гостро назріла, в тому числі і на Дніпропетровщині. Є запит суспільства на якісне оновлення органів місцевого самоврядування, а також депутатського корпусу. Це - гарантія прискорення процесу децентралізації, проведення реформ і забезпечення змін системи влади на місцях», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», волонтер Руслан Колєсніков.
17 Грудня 2014 +Коментар | подобається

«На Дніпропетровщині я бачу нашою основною метою створення великого молодіжного об'єднання (центру) в регіоні за підтримки партії та благодійного фонду братів Кличків», - заявила координатор молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» у Дніпропетровській області Яна Ставицька.

У далекому 1990му Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування". А у 2000 році (25 листопада) Президент України підписав Указ «Про День місцевого самоврядування».

Партія “УДАР Віталія Кличка” йтиме на місцеві вибори самостійно. Про це офіційно заявив лідер політсили Віталій Кличко на другому депутатському форумі партії, на який приїхали близько 700 делегатів зі всієї країни.
1 Листопада 2014 +Коментар | подобається

У неділю 23 листопада в Дніпропетровську на Віче на честь першої річниці Революції Гідності зібралися місцеві патріоти. Серед активістів Майдану можна було побачити і представників добровольчих батальйонів, і громадських діячів, і представників політичних сил. 
23 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація Партії “УДАР Віталія Кличка” не могла пройти стороною повз річницю початку Революції Гідності. “УДАРівці” приїхали до Дніпропетровська з різних куточків області, щоб вшанувати пам'ять загиблих героїв.
21 Листопада 2014 +Коментар | подобається

1 листопада 2014 року, в суботу, відбулась конференція Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка". 
1 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Руслан Колєсніков - координатор Молодіжного крила ПП "УДАР" в Дніпропетровській області прийняв присягу та був зарахований до лав батальйону "Шахтарськ". 
3 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Партійний проект в рамках допомоги переселенцям з південно-східних областей України продовжує свою активну роботу. 
3 Вересня 2014 +Коментар | подобається

15 серпня мешканці селища Томаківка відзначили міжнародний «день обливання». Свято влаштували силами новоствореної Томаківської молодіжної ради та за активної підтримки голови Томаківського партійного осередку ПП «УДАР».  
16 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Змагання проходили в читальній альтанці парку ім. газети «Правди», що у Кривому Розі 
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Листівки і малюнки, що були зібрані волонтерами на недільній акції «Добра Пошта», дійшли до своїх адресатів. 

Дніпропетровське Молодіжне крило ПП "УДАР" разом з активістами ГО "Легіон Добра" провели на Фестивальму причалі патріотичну акцію "Добра Пошта". 

Активісти Жовтневої районної організації ПП "УДАР" привели до ладу дитячий майданчик.

Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «УДАР» - Олена Васильченко зазначила, що на сьогоднішній день в Україні фактично сформована нова суспільна реальність, обумовлена ​​ланцюгом подій, починаючи від Майдану і закінчуючи конфліктом на Донбасі. 

Жовтнева районна організація ПП "УДАР" продовжує допомагати пораненим військовим. 

  Жовтнева районна організація ПП "УДАР" приймає активну участь у допомозі пораненим військовим.    

У роботі конференції взяли участь 108 делегатів з усіх куточків Дніпропетровщини. 

  До дня Конституції за підтримки Жовтневої районної організації ПП "УДАР" найбільший в Україні герб із смолоскипів засвітився на готелі "Парус". Організатори акції звернулися за допомогою до керівника районного осередку - Руслана Колєснікова.     

29 березня в Києві, в Мистецькому Арсеналі відбувся XI з'їзд партії УДАР.
31 Березеня 2014 +Коментар | подобається

  За майбутнє без війни виступили молоді мами Всеукраїнської громадської організації "Жіночій легіон" за підтримки  голови Жовтневої районної організації ПП «УДАР» - Руслана Колєснікова.     
12 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Журналісту і оператору вдалося втекти.Журналіст розповідає: «Близько одинадцятої години вечора неподалік Облдержадміністрації ми записували інтерв'ю з народним депутатом від ПП «УДАР» Сергієм Капліним.  

Ми, представники Криворізьких міських осередків  політичних партій „УДАР" Віталія Кличка, „СВОБОДА", ВГО „БАТЬКІВЩИНА",  громадських організацій Ліга підприємців Кривого Рогу, Спілка підприємців Криворіжжя, обурені рішенням Кабінету Міністрів України       
29 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Дніпропетровська обласна організація "УДАРу" разом з і іншими опозиційними силами провели акцію щодо підтримки Євромайдану.      
26 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Від обласного осередку політичної сили Віталія Кличка до демонстрантів в столиці приєдналося близько 300 місцевих ударівців.      
25 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація ПП «УДАР» підтримала мітинг в столиці за «Європейську Україну», на який за неофіційними даними, зібралося близько 100 тисяч українців.  
24 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Молодіжне Крило ПП "УДАР" в Дніпропетровській області організували "круглий стіл", в якому взяли участь активісти політичної сили Віталія Кличка, молодіжні громадські організації міста, політологи, економісти та підприємці.      
19 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Під Верховною Радою України почався багатотисячний мітинг опозиції. У акції прийняли участь активісти і члени Дніпропетровського "УДАРу" та місцевого Молодіжного крила партії.      
7 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  До міської організації ПП "УДАР" звернулися жителі Перемоги - 6 з проханням про допомогу.     
21 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Міський  "УДАР" вітал городян та гостей міста з днем народження Дніпропетровська
15 Вересня 2013 +Коментар | подобається

В Дніпропетровській області вкрай не якісно проведена робота по складанню списків виборців
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  “Європауза”, оголошена Януковичем, ризикує перетворитися на вічну, і нажаль це не лише слова.   
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Оксана Продан – знакова постать у діалозі влади з підприємцями.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Днями у інформаційній агенції «Мост Дніпро» відбулась прес-конференція: «Очистимо Україну від політичного бруду». 
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

13 серпня сімнадцяти можоритарникам Дніпропетровського «УДАРУ» та п\'яти кандидатам по багатомандатному виборчому округу вручено посвідчення. 
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міська організація політичної партії «Удар» підтримала починаючих композиторів.    

 Дніпропетровська обласна організація політичної партії «УДАР» Віталія Кличка підтримала Всеукраїнську акцію «Свобода - це Європа».
23 Листопада 2011 +Коментар | подобається