Останні події
Після об'єднання з «Блоком Порошенка» партія «УДАР» продовжить роботу в новому форматі. Пріоритети на Дніпропетровщині залишаться колишніми - це відкрита і прозора влада, підконтрольна виборцям, контроль над чиновниками і реалізація пропозицій, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіону.
18 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Нинішній виконувач обов’язків мера Дніпропетровська Галина Булавка не здатна до відкритого стилю роботи, а прозорі стосунки з громадськістю міста – не її пріоритет.
11 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровськ приєднався до всеукраїнського проекту, який у багатьох населених пунктах України успішно реалізовувала творча команда Тетяни Люльки.
10 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Невміння чути один одного, взаємні звинувачення і особисті амбіції призводять до розколу у демократичному таборі партій і рухів, які могли б на цих виборах отримати більшість у місцевих радах Дніпропетровщини. Ці фактори роблять реванш проросійських сил в особі «Опозиційного блоку», «Відродження», залишків КПУ все більш можливим. Ми стоїмо напередодні серйозних суспільно-політичних потрясінь.

Партія «УДАР» пропонує сформувати громадську інспекцію, до якої увійдуть депутати міськради, представники громадянського сектору та ЗМІ, яка зайнялася б негайним вирішенням питання незаконної торгівлі в Дніпропетровську, заявив голова міської організації Дмитро Легеза.

Партія «УДАР» відкрита для людей, готових активно працювати і реалізовувати себе в політиці, щоб змінити своє місто, область і країну в цілому, реформувати владу, щоб зробити її підконтрольною суспільству, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

Про майбутні вибори, суспільно-політичної ситуації на Дніпропетровщині, про те, що запропонує «УДАР» виборцям ми говоримо з волонтером, головою обласної організації партії Русланом Колєсніковим.

Вже стало традицією на честь Дня металургів у Дніпродзержинську проводити великий волейбольний турнір. Цьогорічні змагання, як втім і всі попередні, пройшли на п'яти майданчиках в пляжній зоні лівобережного дренажного каналу (перший мікрорайон).

На місцевих виборах восени 2015 «УДАР» змінить звичний формат ведення виборчої кампанії, зосередившись не лише на політичній агітації, а й на боротьбі за очищення нинішнього депутатського корпусу регіону, проведенні контрагітації проти деяких кандидатів у депутати.

Почути депутатів та людей. Дізнатися про проблеми громади з перших вуст. Таку головну мету ставив голова Юр'ївської райдержадміністрації, заступник голови Юр'ївської районної організації партії “УДАР Віталія Кличка” Вадим Золотопуп, завітавши на 33 сесію Олексіївської сільської ради VI скликання.

У середу 15 липня біля мерії під час проведення сесії буде проведена акція «Дізнайся про свого депутата». Жителям Дніпропетровська роздаватимуть інформаційні матеріали про діяльність міської ради в цілому. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Відомий дніпропетровський активіст, один з активних учасників Євромайдану, співзасновник громадської організації «Народна воля» Роман Сердюк оголосив про своє рішення зайнятися політикою. Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

Діяльність більшості депутатів Дніпропетровської міськради викликає у дніпропетровців нерозуміння, люди відчувають дефіцит інформації про роботу їх народних обранців. Дуже багато хто не знає свого депутата, не можуть потрапити до нього на особисту зустріч, проблеми не вирішуються роками. У зв'язку з цим виборці не бачать причин на майбутніх місцевих виборах голосувати за тих політиків, у діяльності яких вони розчарувалися.

Молодіжне крило Дніпродзержинської міської організації партії «УДАР», почало реалізацію крупного кадрового проекту під назвою «Нові обличчя для нової влади», мета якого пошук нових людей для зміни влади і надання їм можливості власної реалізації.

Тиждень активного відпочинку. З 25 червня по 1 липня, за підтримки Криворізької міської організації партії "УДАР Віталія Кличка", велоклуб "Горизонт" організував велопохід першої категорії складності по Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській областях.

З 16 по 20 червня в Будапешті проходила друга частина міжнародної конференції для молодих політиків «Жіночий і політичний вплив», в якій взяли участь представниці України, Грузії, Молдови та Вірменії.
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

Місту Дніпропетровську має бути збережено його ім'я - це вимога переважної більшості його жителів. За різними оцінками, від 60 до 80% городян категорично проти перейменування.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

Жоден з депутатів Дніпропетровської обласної ради не захотів провести відкриту зустріч з виборцями в присутності ЗМІ та громадськості, продемонструвавши тим самим повну відсутність бажання працювати в інтересах людей, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Червня 2015 +Коментар | подобається

У Кривому Розі міська організація партії “УДАР” разом із БО "БФ "ПАТРІОТИЧНИЙ СОЮЗ" провели військово-патріотичну гру "Прометей" для учнів 122гої школи. 
13 Червня 2015 +Коментар | подобається

На місцевих виборах цієї осені розгорнеться боротьба між партіями демократичного спрямування, які брали активну участь у Євромайдані як у столиці, так і на місцях, з одного боку, і представниками «Опозиційного блоку» з іншого. І реванш колишніх «регіоналів» у Дніпропетровській області більш ніж реальний.
11 Червня 2015 +Коментар | подобається

У дніпропетровську політику на зміну депутатам і чиновникам, які себе дискредитували, повинні прийти нові обличчя, які готові кардинально змінити формат роботи системи влади, працювати під жорстким контролем виборців, захищати законні інтереси та права городян. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

2015 має стати роком активного впровадження електронних сервісів в органах влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Реалізація подібних програм відповідає європейським нормам розвитку самодостатніх регіонів, де контакт чиновників і людей зведений до мінімуму.

Страшне ДТП 3 червня забрало життя нашого колеги і друга Олександра Сугака. У пам'яті рідних і близьких він залишиться турботливим чоловіком і батьком, справжнім патріотом своєї країни, надійним другом і просто Людиною з великої літери.

У Будапешті (Угорщина) відбувся семінар для молодих політиків - представників країн Східної Європи. Організаторами виступили RSI (ROBERT SCHUMAN INSTITUTE), Християнсько-Демократичний Міжнародний Центр і Sida (Swedish International Development Cooperation Agency). Серед учасників із різних країн Європи та регіонів України була представлена і Дніпропетровська область.
26 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.
25 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міськрада - найбільш закрита і непідконтрольна громадськості структура. І чиновники і депутати своєю діяльністю наочно демонструють, що не мають ні найменшого бажання працювати прозоро. До нинішнього часу жоден (!) з депутатів міськради не захотів провести публічний звіт перед виборцями, запровадити практику зустрічі з людьми в новому форматі.
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню.

Біля храму на честь Святого апостола Андрія Первозванного, що на проспекті Миру, волонтер, боєць батальйону “Торнадо” Руслан Колєсніков посадив саджанці лип та горобини. Так чоловік ушанував пам'ять про своїх побратимів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України на Майдані і сході країни, долучившись до акції “Дерево — душа Героя”.
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У зв'язку з опублікуванням в дніпропетровських ЗМІ інформації про можливе призначення радником губернатора Дніпропетровщини народного депутата України Вадима Нестеренка Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» офіційно звертається до  Гліба Пригунова з пропозицією дати публічну відповідь на деякі питання.
22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна робить рішучі кроки аби позбавитися від радянського минулого, і прийнятий Верховною Радою закон про заборону пропаганди комунізму, нацизму, а також їхніх символів, по-новому формує сучасне українське суспільство, в якому завжди цінувалися свобода і воля.
14 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україна зробила рішучі кроки аби позбавитися від радянського минулого. Прийнятий вчора Верховною Радою закон про заборону пропаганди комунізму, нацизму, а також їхніх символів, по-новому формує сучасне українське суспільство, в якому завжди цінувалися свобода і воля. Дніпропетровськ також повинен позбутися символів тоталітаризму, вважає волонтер, координатор Молодіжного крила Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Яна Ставицька.
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міська організація партії «УДАР» звернулася з відкритим листом до в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки з пропозицією провести публічне службове розслідування стосовно начальника управління культури міської ради Євгена Хорошилова та заступника міського голови Ірини Зайцевої.
9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

До нинішнього часу «УДАР» не був представлений ні в одній із місцевих рад Дніпропетровської області. У 2010 році, коли восени проходили вибори, тоді ще молода партія не брала в них участь. Тепер розпочато новий процес із формування представництва цієї політичної сили у місцевих радах регіону.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Зміна керівництва Дніпропетровської міської ради повинна спричинити кадрові перестановки і змінити розстановку сил серед депутатів. Так, наприклад, гостро назріло питання про переформатування комісії з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку. 
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Своє звернення до народного депутата України, члена Опозиційної блоку Олександра Вілкула на своїй сторінці в Facebook опублікував голова Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка" Руслан Колєсніков.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську назріла гостра необхідність розробки оновленої Концепції розвитку комунального транспорту, яка передбачала б поступову ліквідацію монополії приватних перевізників на дорогах. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії “УДАР Віталія Кличка” Дмитро Легеза.
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» звернулася до користувачів інтернету регіону із закликом взяти найактивнішу участь у протидії інформаційної агресії з боку Росії.
24 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську в черговий раз транспортники готуються до підвищення цін на проїзд - називають цифру до 7 гривень. І це - не межа. Подібні рішення в нинішніх складних соціально-економічних умовах можуть привести до соціального вибуху, кажуть експерти.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проведе інформаційну акцію «Безпечне місто», в рамках якої планується роздати жителям міста більше ста тисяч візитівок із телефонними номерами МВС, СБУ, ДСНС.

Минулий рік був надзвичайно складним для всіх. Ми заплатили занадто високу ціну, щоб зробити чергові помилки і не винести уроків із минулого, зазначають голови обласних організацій Партії "УДАР". Тому проаналізувавши всі досягнення і невдачі, обласні, міські та районні організації Партії сформували свої "дорожні карти".

Питання, яке підняла громадськість, з приводу фантастичної суми для фінансування Дніпропетровською міськрадою волонтерського руху, продемонструвало справжній стан справ у наших чиновників.

У 2015 році нас чекають важливі події: децентралізація та місцеві вибори. Партія «УДАР» візьме в них активну участь, заручившись підтримкою виборців міста.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Відтепер талісман дніпропетровського боксерського клубу “Флоїд” - перчатки з автографом чемпіона світу з боксу за версією WBC Віталія Кличка.
28 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Голова Криворізької міської організації партії «УДАР» Олександр Татаренко впевнений: місцеві чиновники повинні піти на зустріч громадськості у питанні прозорості та публічності процесу підготовки до формування місцевих бюджетів Дніпропетровщини.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Місцеві бюджети особливо актуальні напередодні складного 2015 року. 
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Ці слова пана Олексія стали девізом концерту, який до свята Миколая організували у територіальному центрі соцобслуговування Жовтневої районної у місті ради. Тому гостей своїх – голів обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслана Колєснікова та Жовтневої районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Антона Андрієнка – тут зустрічали сьогодні українськими піснями, віршами та гуморесками, звісно ж, - про кохання.
18 Грудня 2014 +Коментар | подобається

В Україні пройшли дострокові парламентські вибори. Завдяки ним вдалося якісно оновити склад Верховної Ради. Народ зробив свій вибір, давши повноту влади і довіривши відповідальність за долю країни демократичним партіям. Політична партія «УДАР Віталія Кличка» залишається вірною своїй стратегічній меті: вивести Україну на провідне місце в сім'ї європейських держав.

Партія “УДАР Віталія Кличка” йтиме на місцеві вибори самостійно. Про це офіційно заявив лідер політсили Віталій Кличко на другому депутатському форумі партії, на який приїхали близько 700 делегатів зі всієї країни.
1 Листопада 2014 +Коментар | подобається

1 листопада 2014 року, в суботу, відбулась конференція Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка". 
1 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Руслан Колєсніков - координатор Молодіжного крила ПП "УДАР" в Дніпропетровській області прийняв присягу та був зарахований до лав батальйону "Шахтарськ". 
3 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Днями до офісу Криворізької міської організації політичної партії «УДАР» завітав найбезстрашніший член місцевого осередку, бойовий прапорщик, один із керівників та куратор криворізької групи активістів Майдану - Станіслав Корний. Він нещодавно повернувся з АТО. 
21 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Змагання проходили в читальній альтанці парку ім. газети «Правди», що у Кривому Розі 
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Керівництвом Криворізької міської організації політичної партії  "УДАР"  було прийнято рішення підтримати формування Криворізького батальйону для участі в АТО на сході України, який почав існувати з червня поточного року. 

У Кривому Розі  пікетували  біля стін Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія».  

Дніпропетровське Молодіжне крило ПП "УДАР" разом з активістами ГО "Легіон Добра" провели на Фестивальму причалі патріотичну акцію "Добра Пошта". 

У Кривому Розі відбувся I етап кубку Молодіжного крила Криворізької міської організації політичної партії  «УДАР»  з футболу.  

У Кривому Розі урочисто відкрили черговий офис партії. Він розташувався за адресою: вул Маршака, 9/40 у Тернівському районі. 

Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «УДАР» - Олена Васильченко зазначила, що на сьогоднішній день в Україні фактично сформована нова суспільна реальність, обумовлена ​​ланцюгом подій, починаючи від Майдану і закінчуючи конфліктом на Донбасі. 

  У Кривому Розі керівництво міського осередку "УДАРу" провели "круглий стіл" з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні.    

Днями  відбулося урочисте відкриття ще одного офісу партії «УДАР Віталія Кличка» 

Жовтнева районна організація ПП "УДАР" продовжує допомагати пораненим військовим. 

  Жовтнева районна організація ПП "УДАР" приймає активну участь у допомозі пораненим військовим.    

 Дзержинський райвиконком Кривого рогу  спільно з партією «Удар»  організували в парку ім. Богдана Хмельницького захід до національного свята «Дня молоді».  

  На мітинг "ЗА" саморозпуск Верховної Ради України, що проходив на площі Героїв Майдану, прийшли біля сотні активістів "УДАРу".     

  Кличко у Дніпропетровську: Те, що зараз відбувається в східних областях України - політичні технології, спрямовані на розкол держави    
18 Травня 2014 +Коментар | подобається

Активисты  Днепропетровской  областной  организации ПП «УДАР» построили баррикады в районе  города  Синельникова и ПГТ Илларионово.  
24 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

  Никопольская «городская громада» приложила все усилия, чтобы привести в надлежащий вид свой город.      
15 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

29 березня в Києві, в Мистецькому Арсеналі відбувся XI з'їзд партії УДАР.
31 Березеня 2014 +Коментар | подобається

У партии «УДАР» в Днепропетровской области есть кадровый резерв, который сможет занять руководящие должности в регионе, - Елена Васильченко 
25 Лютого 2014 +Коментар | подобається

  Одним із основних принципів, на яких грунтується державна служба в Україні, є служіння народу України.    
21 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Журналісту і оператору вдалося втекти.Журналіст розповідає: «Близько одинадцятої години вечора неподалік Облдержадміністрації ми записували інтерв'ю з народним депутатом від ПП «УДАР» Сергієм Капліним.  

  Олена Васильченко - голова Дніпропетровської обласної організації ПП «УДАР»:    

Дніпропетровська обласна організація ПП «УДАР» зустріла Новий рік на Євромайдані. 

Пострадал заместитель руководителя горисполкома партии УДАР Андрей Шалаев

  К 25-летию Союза инвалидов Кривого Рога городская организация ПП «УДАР» помогла с приобретением  спецтехники для людей с ограниченными возможностями.     
31 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Учасники акції протесту пройшли до Європейської площі, вимагаючи розслідування нападу на дніпропетровський євромайдан, а також на підтримку демократичних свобод та продовження євроінтеграційного процесу 

  «УДАР»: обращение Днепропетровского облсовета не отображает мнение жителей региона о сложившейся ситуации в стране        

Звернення Олени Васильченко - голови Дніпропетровської обласної організації ПП "УДАР" Віталія Кличка

  Підтримати Євромайдан в Києві та висловити свою позицію щодо побиття мирних учасників акції протесту на Євромайдані вночі - 30 листопада, зібралося близько 5 тисяч Дніпропетровців.      

  Дніпропетровська обласна організація "УДАРу" разом з і іншими опозиційними силами провели акцію щодо підтримки Євромайдану.      
26 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Під Верховною Радою України почався багатотисячний мітинг опозиції. У акції прийняли участь активісти і члени Дніпропетровського "УДАРу" та місцевого Молодіжного крила партії.      
7 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Приймальня Криворізької міської організації ПП „УДАР" відкривала двері задля допомоги городянам.     
24 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

  27 вересня 1943 року - День визволення Лівобережжя Дніпропетровська    

  Молодіжне крило Дніпропетровського «УДАРу» провели турнір з міні - футболу.    

  Самарська районна організація «УДАРу» провела змагання зі стрітболу.    

АНД районна організація ПП «УДАР» провела екскурсію  
24 Червня 2013 +Коментар | подобається

Урочистості  розпочалися в авіаційному містечку.
18 Червня 2013 +Коментар | подобається

  Амур - Нижньодніпровська районна організація ПП «УДАР» підтримала турнір з футболу.      
15 Червня 2013 +Коментар | подобається

  «УДАР» Дніпродзержинська вітав малечу з особистим святом.     

  1 червня - день захисту дітей    

  Дніпропетровський «УДАР» привітав  малечу зі святом.    

Дніпропетровський "УДАР" взяв участь у акції "Вставай, Україно!".    
18 Травня 2013 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міська організація "УДАРу" ударно потрудилася.       
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Підтримати кандидата від партії «УДАР» - Дмитра Білоцерковця, на виборах до міської ради Севастополя, відправилося і молодіжне крило Дніпропетровського «УДАРу».     
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

«Вибори, що відбулися 3 березня  на Дніпропетровщині  народним волевиявленням назвати не можна» - «УДАР»    
6 Березеня 2013 +Коментар | подобається

З проханням допомогти, до голови Петриківської районної організації ПП «УДАР» Олександра Рудницького звернулася мешканка смт. Петриківка. Лихо в її родину прийшло несподівано. 

Ними стали Олександр Мамрич та Євген Бондар.  

Глава Днепропетровской областной организации ПП «УДАР Виталия Кличко» Елена Васильченко сообщила, что в «УДАРе» намерены обжаловать принятые посредством голосования чужими карточками решения Верховной Рады. Об этом она заявила на пресс-конференции в ИА «Мост-Днепр».          

Станом на 14.00 зафіксовано слідуючи порушення.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 12.00 зафіксовано слідуючі порушення:
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В останній тиждень передвиборної гонки Дніпропетровську область засипало новими ударними кандидатами.
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Наприкінці передвиборчих перегонів деяки кандидати не гидують користуватися чорним піаром та всіляко намагаються ввести в оману виборців.
19 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Не дивлячись на провладні перешкоди, прохолодну погоду більше 5 тисяч нікопольчан прийшли щоб побачити та почути лідера “УДАРу” Віталія Кличка. 
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у народні депутати по 25 одномандатному округу Юрій Власов разом з однодумцями побував на відкритті сезону зимового плавання Федерації зимового плавання «Білий ведмідь».
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

13 жовтня Дніпропетровськ відвідав лідер політичної партії \"УДАР\" - Віталій Кличко.    
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  13 жовтня відбувся довгоочікуваний візит до Кривого Рогу лідера партії «УДАР» Віталія Кличка.   
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Сонячний вихідний мешканці ПМТ Кринички  провели разом з лідером ПП \"УДАР\" Віталієм Кличком.
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

На центральну площу міста зібралось більш 3 тисяч мешканців.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Не дивлячись на заборони, на зустріч з Віталієм Кличком, прийшло близько 3 тисяч Павлоградців.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Напередодні приїзду до Нікополя лідера партії «УДАР» Віталія Кличка на узгодженому з владою місці зустрічі комунальні служби вирішили розпочати ремонтні роботи.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

10 жовтня керівництво ПАТ«Дніпропетровський агрегатний завод» намагалось зірвати зустріч з виборцями кандидата у депутати по 25 одномандатному округу Юрія Власова.
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат от ПП «УДАР » Александр Мамрич обратился с официальным заявлением к кандидату от ОО“Батькивщина” по своему округу Анастасии Староскольцевой с предложением провести независимый опрос и оставить кандидатуру сильнейшего кандидата по 27 округу.

6 жовтня у Дніпропетровську відбувся автопробіг організований активістами та кандидатом у народні депутати Юрієм Власовим.

Щоб стало зрозуміло у чому справа пропонуємо Вашій увазі деякий документ, а саме постанову про дострокове та незаконне припинення повноважень голови ДВК № 120965  Л. К. Васильченко.

З метою популяризувати читання в рідному Дніпродзержинську активісти  разом з кандидатом Оленою Демішевою передали до Дніпродзержинської бібліотеки ім.Т.Шевченка більше 300 книг.

Кандидат у депутати від «УДАРу» Андрій Білий продав автівку для залучення коштів на передвиборчі перегони.

На цей раз від нечесної передвиборної боротьби постраждав Дніпродзержинськ.

2 жовтня у Дніпропетровську відбувся автопробіг, організований активістами та кандидатом у народні депутати від ПП\"Удар Віталія Кличка\" - Олександром Мамричем.

ПП «УДАР» просить мера Дніпропетровська дозволити зустріч Віталія Кличка з виборцями на Фестивальному причалі.  

  Дніпродзержинська красуня  представить місто на надзвичайному конкурсі краси.  
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

За останні тижні передвиборчих перегонів усі ми звикли бачити начебто добрі справи кандидатів від правлячої партії.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Команда политической партии «УДАР Віталія Кличка» приняла участие в соревнованиях
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську 20 вересня відбулась радісна футбольна подія 
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Спільно з прикордонниками та ветеранами ВВ ПП <<УДАРівці>> урочисто відкрили стелу воїнам-визволителям. 
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

15-го вересня 2012 року між футбольними командами «МДЮСШ», «Автомобіліст», «Дніпро» та «Космос» було проведено товариський матч.
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

14 вересня у селищі міського типу Петропавлівці відбулось свято - день міста, 237 річниця.
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську 14 вересня відбулась зустріч жінок-кандидатів у народні  депутати. 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В Днепродзержинске от партии «УДАР»Виталия Кличко  идет на выборы Елена Демишева. 
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Політична сила та її лідер Віталій Кличко надихнули на створення музичної композиції.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 12.09. 2012  відбулась прес-конференція кандидатів у депутати від ПП \\\\\\\\\\\\\\\"УДАР\\\\\\\\\\\\\\\" з молоддю та представниками ЗМІ Дніпропетровщіни.  
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати попросив підприємців УДАРно боротися до останнього з корупційною системою.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Особлива увага на зустрічах до акції «Люстрація влади», яка з 5 вересня стартувала по всій Україні.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Матч завершився впевненою перемою «УДАРівців»
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Новомосковську активісти «УДАРу» провели автопробіг. 
8 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Кандидат в народні депутати від політично партії \"УДАР Віталія Кличка\" по 27 мажоритарному округу - Олександр Мамрич зустрівся з мешканцями житлового масиву Перемога - 6.      
8 Вересня 2012 +Коментар | подобається

7 вересня у Дніпропетровську відбувся забіг раків імітуючий передвиборчі перегони.
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Всеукраїнська акція «Люстрація влади», започаткована політичною партією «УДАР Віталія Кличка», стартувала у всіх регіонах України.    
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Оксана Продан – знакова постать у діалозі влади з підприємцями.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Більше двох годин кандидат у народні депутати України від ПП «УДАР Віталія Кличка» по одномандатному округу №36 - Євген Ткаченко спілкувався зі своїми земляками. 
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається

На урочистосте відкриття меморіальної дошки зібралося більше сотні п’ятихатців: воїни-афганці, вчителі, школярі, журналісти та просто небайдужі до життя села мешканці. 
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат в народні депутати від ПП \"УДАР Віталія Кличка\" по 39 виборчого округу - Микола Волосянко побував у Першотравенській загальноосвітній школі.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«УДАРівці» Жовтих Вод вирішили: свято 1 вересня не повинно обмежуватись шкільним подвір’ям! 
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

На Дніпропетровщині вітали із Днем знань учнів та їхніх батьків кандидати у народні депутати  від ПП «УДАР Віталія Кличка».   
1 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні привітати зі святом першого дзвоника прийшов кандидат у народні депутати Юрій Власов. 
1 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Днями у Дніпропетровську пройшли тренування просто неба, організовані Всеукраїнською організацією \\\"Street Workout\\\".   
1 Вересня 2012 +Коментар | подобається

<Что в народе - то и в природе>, - гласит народная мудрость.
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Телефон Дніпропетровського виборчого штабу  №25 ПП  « УДАР Віталія Кличка» вже декілька день  «червоний»
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Молодий чоловік у медичній масці увірвався до приміщення штабу.
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Днями у інформаційній агенції «Мост Дніпро» відбулась прес-конференція: «Очистимо Україну від політичного бруду». 
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

«Очистимо Україну!». Під таким девізом вийшли на велике прибирання активісти ППУДАР Віталія Кличка у Криворізькому районі.
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  З нагоди свята, члени ПП «УДАР» Кривого Рогу та прихильники пройшли урочистою ходою.  
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У турнірі, присвяченому всенародному святу, взяли участь вісім команд, гравці яких - воїни-афганці та чорнобильці. 
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  На Дніпропетровщині лад наводили не лише у районних центрах, а й у маленьких селах.  
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Акция под девизом \"Чистый парк, чистая река - чистое государсво\" прошла во всех городах и селах Украины. 
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Акція “Очистимо Україну” 24 серпня стартувала і у Дніпропетровській області.
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Собравшиеся УДАРно работали: косили траву, замешивали раствор, восстанавливали фундамент памятника, а заодно и историческую справедливость.       
24 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Близько 400 мешканців селища Петропавлівка вийшли на Центральний Майдан святкувати День Державного Прапора України. 
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

21 серпня 2012 року в  інформаційній агенції «Мост - Дніпро» пройшла прес-конференція.
21 Серпня 2012 +Коментар | подобається

На святкування ювілею місцевого стадіону зібралося ледь не все село.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Як не намагалися у політичній партії «УДАР Віталія Кличка» не приймати участі у брудних піар технологіях, чесне ім\'я  «УДАРу» навмисно втягують в брудні заходи.      
17 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську грубо порушено права кандидата у народні депутати. 
17 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У православних людей є традиція, кожну справу починати з Божою допомогою.
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

День Независимости Украины – общенациональный праздник для всех граждан Украины, независимо от политических убеждений. Соответственно любой гражданин Украины или объединение граждан имеют законное право опубликовать свое поздравление в СМИ.  
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

13 серпня сімнадцяти можоритарникам Дніпропетровського «УДАРУ» та п\'яти кандидатам по багатомандатному виборчому округу вручено посвідчення. 
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

«УДАР» - единственная политическая сила, которая способна сломать существующую коррупционную систему и начать изменения к лучшему.  

К реальным изменениям в стране может привести только сила, которая соответствует новым стандартам политики. Такой силой является партия «УДАР Виталия Кличко».

Синельніковська районна організація політичної партії \"Удар\" провела футбольний матч між ветеранами футбольних клубів Дніпропетровська та місцевою командою.

Не без последствий обошлась акция политической партии «Удар» Виталия Кличка «УДАРим  краской по бездорожью» в городе Никополе.
11 Червня 2012 +Коментар | подобається

В кінці квітня в спорткомплексі на вулиці Коротченка відбувся відкритий чемпіонат Кривого Рогу по кекусинкай-карате. Близько 70 дітей у віці від 6 до 13 років представляли збірну Нікополя і чотири команди Кривого Рогу.
23 Травня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно Дніпропетровська обласна організація Партії «УДАР» розпочала роботу у новому офісі, який розташувався за адресою: провулок Ушинського 1/01. У новому приміщенні розмістилися громадська приймальня, юридичний відділ та зал для проведення прес – конференцій і зборів.
18 Травня 2012 +Коментар | подобається

Заместитель главы  Днепропетровской областной организации партии «УДАР», глава исполнительного комитета  Днепропетровской областной организации партии «УДАР»  Елена Васильченко заявила, что «УДАР» пойдет на выборы отдельным списком.

У рамках візиту на Дніпропетровщину лідер партії «УДАР» Віталій Кличко відвідав місто Павлоград. У приміщенні місцевого будинку культури політик зустрівся з громадою міста.
15 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Глава Исполнительного комитета Днепропетровской областной организации ПП \"Удар\" приняла участие в экспертном опросе ИА \"Мост - Днепр\" на тему: «Чем кончится очередная попытка объединения украинской оппозиции?».

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко наголошує, що його відповідь на питання у програмі Володимира Познера щодо української повстанської армії була перекручена і спотворена в деяких українських ЗМІ.     
15 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Впервые за 28 лет в Терновском районе Кривого Рога прошли соревнования по боксу среди детей и юношей под красноречивым названием «Открытый ринг. Они состоялись благодаря поддержке Криворожской городской организации партии «Удар» Виталия Кличко
11 Листопада 2011 +Коментар | подобається