Останні події
Місту Дніпропетровську має бути збережено його ім'я - це вимога переважної більшості його жителів. За різними оцінками, від 60 до 80% городян категорично проти перейменування.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська міськрада - найбільш закрита і непідконтрольна громадськості структура. І чиновники і депутати своєю діяльністю наочно демонструють, що не мають ні найменшого бажання працювати прозоро. До нинішнього часу жоден (!) з депутатів міськради не захотів провести публічний звіт перед виборцями, запровадити практику зустрічі з людьми в новому форматі.
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню.

У Дніпропетровську в черговий раз транспортники готуються до підвищення цін на проїзд - називають цифру до 7 гривень. І це - не межа. Подібні рішення в нинішніх складних соціально-економічних умовах можуть привести до соціального вибуху, кажуть експерти.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Новорічні свята не повинні пройти позв жодну дитину! Тому дуже приємно бачити усміхнених дітлахів та їхніх батьків на різноманітних новорічних вогниках. 
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Ці слова пана Олексія стали девізом концерту, який до свята Миколая організували у територіальному центрі соцобслуговування Жовтневої районної у місті ради. Тому гостей своїх – голів обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслана Колєснікова та Жовтневої районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Антона Андрієнка – тут зустрічали сьогодні українськими піснями, віршами та гуморесками, звісно ж, - про кохання.
18 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Дніпропетровське Молодіжне крило ПП "УДАР" разом з активістами ГО "Легіон Добра" провели на Фестивальму причалі патріотичну акцію "Добра Пошта". 

Жовтнева районна організація ПП "УДАР" продовжує допомагати пораненим військовим. 

  Жовтнева районна організація ПП "УДАР" приймає активну участь у допомозі пораненим військовим.    

В Дніпропетровській області вкрай не якісно проведена робота по складанню списків виборців
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у народні депутати по 25 одномандатному округу Юрій Власов разом з однодумцями побував на відкритті сезону зимового плавання Федерації зимового плавання «Білий ведмідь».
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати попросив підприємців УДАРно боротися до останнього з корупційною системою.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У православних людей є традиція, кожну справу починати з Божою допомогою.
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

13 серпня сімнадцяти можоритарникам Дніпропетровського «УДАРУ» та п\'яти кандидатам по багатомандатному виборчому округу вручено посвідчення. 
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається