Останні події
Партія «УДАР» виступає категорично проти ініціативи Кабінету Міністрів України про зниження мінімально допустимої температури в житлових приміщеннях з 18°С до 16°С і буде звертатися до Дніпропетровського обласного, Дніпропетровського міського і місцевих рад регіону із закликом офіційно виступити проти впровадження подібної міри.
13 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровськ приєднався до всеукраїнського проекту, який у багатьох населених пунктах України успішно реалізовувала творча команда Тетяни Люльки.
10 Серпня 2015 +Коментар | подобається

У парку імені Глоби розгорнулося імпровізоване містечко. При вході в нього кожна дитина отримала паспорт та "влаштувалася на роботу". Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, діти цілий день наполегливо трудилися. Сумлінні «працівники» отримали заробітню плату - 50 євриків, які витратили в крамниці солодощів та подарунків.

Діяльність чиновників Дніпропетровської міськради перетворилася на відвертий фарс та імітацію діяльності. Про це заявив голова міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза, коментуючи ситуацію зі службовим розслідуванням стосовно заступника Галини Булавки Ірини Зайцевої.

На останній сесії депутати Дніпропетровської міської ради розподілили кошти, отримані після перевиконання міського бюджету. Вони підуть на виконання ряду програм. Але є кілька пунктів, які викликають додаткові питання. Партія «УДАР» буде звертатися до міської ради з офіційним проханням розкрити подробиці фінансування та необхідності виділення кількох мільйонів гривень на реконструкцію двох нежитлових будівель у місті.

Щоб допомогти у вирішенні нагальних проблем жителям Дніпропетровська, «УДАР» відкриває нову громадську приймальню в Кіровському районі. Це буде друга приймальня партії. Перша працює на базі центрального офісу з початку року, в яку звернулися майже 1,5 тисяч чоловік. 

Про майбутні вибори, суспільно-політичної ситуації на Дніпропетровщині, про те, що запропонує «УДАР» виборцям ми говоримо з волонтером, головою обласної організації партії Русланом Колєсніковим.

Вже стало традицією на честь Дня металургів у Дніпродзержинську проводити великий волейбольний турнір. Цьогорічні змагання, як втім і всі попередні, пройшли на п'яти майданчиках в пляжній зоні лівобережного дренажного каналу (перший мікрорайон).

На місцевих виборах восени 2015 «УДАР» змінить звичний формат ведення виборчої кампанії, зосередившись не лише на політичній агітації, а й на боротьбі за очищення нинішнього депутатського корпусу регіону, проведенні контрагітації проти деяких кандидатів у депутати.

Почути депутатів та людей. Дізнатися про проблеми громади з перших вуст. Таку головну мету ставив голова Юр'ївської райдержадміністрації, заступник голови Юр'ївської районної організації партії “УДАР Віталія Кличка” Вадим Золотопуп, завітавши на 33 сесію Олексіївської сільської ради VI скликання.

У середу 15 липня біля мерії під час проведення сесії буде проведена акція «Дізнайся про свого депутата». Жителям Дніпропетровська роздаватимуть інформаційні матеріали про діяльність міської ради в цілому. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Партія «УДАР» пропонує зупинити процес виділення та оформлення земельних ділянок, які намагаються зараз оформити колишні і нинішні чиновники, депутати, міліцейські чини і передати їх учасникам АТО.

Партія «УДАР» вимагає проведення повного аудиту діяльності Дніпропетровської міської ради з обов'язковим залученням громадськості, правоохоронних органів та засобів масової інформації.

У Дніпропетровську пройшла перша частина акції, присвячена інформуванню мешканців міста про можливість реальної економії на оплаті житлово-комунальних послуг. В рамках кампанії було роздано більше 10 тисяч листівок в лівобережній частині міста. Найближчим часом в центральних районах обласного центру буде поширено ще близько 8 тисяч листівок. Всього буде роздано близько 50 тисяч листівок.

Діяльність більшості депутатів Дніпропетровської міськради викликає у дніпропетровців нерозуміння, люди відчувають дефіцит інформації про роботу їх народних обранців. Дуже багато хто не знає свого депутата, не можуть потрапити до нього на особисту зустріч, проблеми не вирішуються роками. У зв'язку з цим виборці не бачать причин на майбутніх місцевих виборах голосувати за тих політиків, у діяльності яких вони розчарувалися.

Близько 100 учасників Молодіжного крила Дніпродзержинської міської організації партії УДАР спільно з членами громадської організацією «Чисте місто» в рамках всеукраїнської акції «Очистимо країну», 4 липня в суботу провели велике прибирання на «Народному пляжі» міста (під мостовим переходом в затоці Дніпра в районі річкового порту).

Тиждень активного відпочинку. З 25 червня по 1 липня, за підтримки Криворізької міської організації партії "УДАР Віталія Кличка", велоклуб "Горизонт" організував велопохід першої категорії складності по Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській областях.

З 16 по 20 червня в Будапешті проходила друга частина міжнародної конференції для молодих політиків «Жіночий і політичний вплив», в якій взяли участь представниці України, Грузії, Молдови та Вірменії.
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

Жоден з депутатів Дніпропетровської обласної ради не захотів провести відкриту зустріч з виборцями в присутності ЗМІ та громадськості, продемонструвавши тим самим повну відсутність бажання працювати в інтересах людей, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Червня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську стартує безстрокова акція «Дізнайся про міського депутата», завданням якої є інформування виборців про роботу цих народних обранців протягом 2010 - 2015 років.
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

У Кривому Розі міська організація партії “УДАР” разом із БО "БФ "ПАТРІОТИЧНИЙ СОЮЗ" провели військово-патріотичну гру "Прометей" для учнів 122гої школи. 
13 Червня 2015 +Коментар | подобається

У дніпропетровську політику на зміну депутатам і чиновникам, які себе дискредитували, повинні прийти нові обличчя, які готові кардинально змінити формат роботи системи влади, працювати під жорстким контролем виборців, захищати законні інтереси та права городян. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

2015 має стати роком активного впровадження електронних сервісів в органах влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Реалізація подібних програм відповідає європейським нормам розвитку самодостатніх регіонів, де контакт чиновників і людей зведений до мінімуму.

Страшне ДТП 3 червня забрало життя нашого колеги і друга Олександра Сугака. У пам'яті рідних і близьких він залишиться турботливим чоловіком і батьком, справжнім патріотом своєї країни, надійним другом і просто Людиною з великої літери.

1 червня весь цивілізований світ відзначає День захисту дітей. 17 років тому Україна також приєдналася до країн, які цього дня оточують увагою і турботою тих дітей, які цього найбільше потребують.

У Будапешті (Угорщина) відбувся семінар для молодих політиків - представників країн Східної Європи. Організаторами виступили RSI (ROBERT SCHUMAN INSTITUTE), Християнсько-Демократичний Міжнародний Центр і Sida (Swedish International Development Cooperation Agency). Серед учасників із різних країн Європи та регіонів України була представлена і Дніпропетровська область.
26 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.
25 Травня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську завершилася інформаційна акція, мета якої - підтримати волонтерський рух, привернути увагу до діяльності волонтерських центрів. Організували її ряд громадських організацій за підтримки партії «УДАР». Активісти своїми руками зробили стенди, на яких проілюстрували моменти життя із зони АТО. Кажуть, для того, щоб дніпропетровці не тішили себе надіями, що там - перемир'я і наші бійці більше не потребують їхньої допомоги.
22 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпродзержинськ приймає фінал Чемпіонату Дніпропетровської області зі спортивних танців. Турнір такого рівня тут проходить вперше. У ньому беруть участь 600 танцювальних пар різного віку. 
17 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровськ повинен увійти до числа міст, які впроваджують європейські напрацювання з електронного урядування мегаполісом. Це дозволить підвищити рівень відкритості влади, спростити доступ громадян до наданих баз інформації та послуг, полегшити процес соціальної комунікації між чиновниками і городянами.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню.

Біля храму на честь Святого апостола Андрія Первозванного, що на проспекті Миру, волонтер, боєць батальйону “Торнадо” Руслан Колєсніков посадив саджанці лип та горобини. Так чоловік ушанував пам'ять про своїх побратимів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України на Майдані і сході країни, долучившись до акції “Дерево — душа Героя”.
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У зв'язку з опублікуванням в дніпропетровських ЗМІ інформації про можливе призначення радником губернатора Дніпропетровщини народного депутата України Вадима Нестеренка Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» офіційно звертається до  Гліба Пригунова з пропозицією дати публічну відповідь на деякі питання.
22 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

До нинішнього часу «УДАР» не був представлений ні в одній із місцевих рад Дніпропетровської області. У 2010 році, коли восени проходили вибори, тоді ще молода партія не брала в них участь. Тепер розпочато новий процес із формування представництва цієї політичної сили у місцевих радах регіону.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Події останніх днів показують, наскільки важливо зберегти стабільність, зберегти мир і впевненість на Дніпропетровщині. Будучи прифронтовим, наш регіон повинен залишатися надійним тилом для української армії.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Як вижити простому українцю? Це питання сьогодні обговорювали на круглому столі, який організувала газета «Днепр Вечерний». Головне, актуальне сьогодні для кожного українця питання - як оплатити комунальні послуги, які вже з квітня стануть практично захмарними? - обговорили представники політичних партій, журналісти, активісти Дніпропетровська.
13 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську назріла гостра необхідність розробки оновленої Концепції розвитку комунального транспорту, яка передбачала б поступову ліквідацію монополії приватних перевізників на дорогах. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії “УДАР Віталія Кличка” Дмитро Легеза.
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

На цьому тижні в Дніпропетровську стартувала інформаційна акція «Безпечне місто», ініційована партією «УДАР Віталія Кличка». За перші три дні активісти політсили роздали мешканцям міста більше двох тисяч візитівок із телефонними номерами МВС, СБУ, ДСНС.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Невідомі напали на автомобіль, що належить волонтеру, голові Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслану Колєснікову.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Діти – майбутнє нації. Тому забувати про них навіть під час неоголошеної війни, що зараз іде на Сході країни, ми не маємо права. У цьому впевнені «УДАРівці» Дніпропетровська.

«Наприкінці 2014 року ми виступили із пропозицією зробити процес прийняття місцевих бюджетів відкритим і публічним. Ми виступаємо за те, щоби влада була підзвітна і підконтрольна людям. Особливу надію покладаємо на громадський сектор, активістів, які беруть участь у громадській експертизі», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

Минулий рік був надзвичайно складним для всіх. Ми заплатили занадто високу ціну, щоб зробити чергові помилки і не винести уроків із минулого, зазначають голови обласних організацій Партії "УДАР". Тому проаналізувавши всі досягнення і невдачі, обласні, міські та районні організації Партії сформували свої "дорожні карти".

Криворізькі рок-музиканти для української армії. Під таким гаслом у місті пройшов масштабний благодійний концерт. Усі зібрані кошти витратить на потреби солдатів. Одним із ініціаторів проведення і організаторів цього заходу стала Криворізька міська організація партії "УДАР".

Рок-музиканти Кривого Рогу збирали кошти для українських вояків, які зараз захищають кордони нашої країни в зоні АТО. Об'єднав митців маштабний благодійний концерт "Небайдужі серця".

Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

У 2015 році нас чекають важливі події: децентралізація та місцеві вибори. Партія «УДАР» візьме в них активну участь, заручившись підтримкою виборців міста.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Рік, що минає, став визначальним для України. Партія «УДАР» взяла активну участь у всіх найважливіших державних суспільно-політичних процесах і продовжить цю практику в 2015 році.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» підтримує українську армію, і ця допомога буде постійною.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Відтепер талісман дніпропетровського боксерського клубу “Флоїд” - перчатки з автографом чемпіона світу з боксу за версією WBC Віталія Кличка.
28 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Новорічні свята не повинні пройти позв жодну дитину! Тому дуже приємно бачити усміхнених дітлахів та їхніх батьків на різноманітних новорічних вогниках. 
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Голова Криворізької міської організації партії «УДАР» Олександр Татаренко впевнений: місцеві чиновники повинні піти на зустріч громадськості у питанні прозорості та публічності процесу підготовки до формування місцевих бюджетів Дніпропетровщини.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

«Зараз саме від нас з Вами залежить, наскільки швидко суспільство візьме під контроль роботу чиновників і наскільки ефективно зможе їх контролювати..."
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Місцеві бюджети особливо актуальні напередодні складного 2015 року. 
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

У даний час обласна, міські та районні ради Дніпропетровщини ведуть підготовку до формування та затвердження бюджетів на 2015 рік.
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Миколай - один із найвідоміших і шанованих святих Православної церкви. Ім'я його пов'язують із покровительством бідних та нужденних. Багатьом із нас знайомі його ікони, які створили не один десяток чудес.
19 Грудня 2014 +Коментар | подобається

«Дострокові місцеві вибори - це необхідність, яка гостро назріла, в тому числі і на Дніпропетровщині. Є запит суспільства на якісне оновлення органів місцевого самоврядування, а також депутатського корпусу. Це - гарантія прискорення процесу децентралізації, проведення реформ і забезпечення змін системи влади на місцях», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», волонтер Руслан Колєсніков.
17 Грудня 2014 +Коментар | подобається

«На Дніпропетровщині я бачу нашою основною метою створення великого молодіжного об'єднання (центру) в регіоні за підтримки партії та благодійного фонду братів Кличків», - заявила координатор молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка» у Дніпропетровській області Яна Ставицька.

У далекому 1990му Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування". А у 2000 році (25 листопада) Президент України підписав Указ «Про День місцевого самоврядування».

21 листопада в Кривому Розі, як і по всій території нашої країни, відзначили річницю всеукраїнської акції протесту - Євромайдана.
21 Листопада 2014 +Коментар | подобається

1 листопада 2014 року, в суботу, відбулась конференція Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка". 
1 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Минуло 23 роки з тих пір, коли Україна здобула незалежність. 
22 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Днями до офісу Криворізької міської організації політичної партії «УДАР» завітав найбезстрашніший член місцевого осередку, бойовий прапорщик, один із керівників та куратор криворізької групи активістів Майдану - Станіслав Корний. Він нещодавно повернувся з АТО. 
21 Серпня 2014 +Коментар | подобається

15 серпня мешканці селища Томаківка відзначили міжнародний «день обливання». Свято влаштували силами новоствореної Томаківської молодіжної ради та за активної підтримки голови Томаківського партійного осередку ПП «УДАР».  
16 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Активісти  "УДАРу" Саксаганського району Кривого Рогу на чолі з Сергієм  Шалаєвим, що він є головою Молодіжного крила місцевого міського осередку  «УДАРу» , разом із волонтерами, що мають спеціальний педагогічно-психологічний досвід , відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей. 
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Керівництвом Криворізької міської організації політичної партії  "УДАР"  було прийнято рішення підтримати формування Криворізького батальйону для участі в АТО на сході України, який почав існувати з червня поточного року. 

Дніпропетровське Молодіжне крило ПП "УДАР" разом з активістами ГО "Легіон Добра" провели на Фестивальму причалі патріотичну акцію "Добра Пошта". 

У Кривому Розі активісти Довгинцівського районного осередку «УДАРу" побували в гостях у вихованців притулку для неповнолвтніх № 1

У Кривому Розі відбувся I етап кубку Молодіжного крила Криворізької міської організації політичної партії  «УДАР»  з футболу.  

Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «УДАР» - Олена Васильченко зазначила, що на сьогоднішній день в Україні фактично сформована нова суспільна реальність, обумовлена ​​ланцюгом подій, починаючи від Майдану і закінчуючи конфліктом на Донбасі. 

Жовтнева районна організація ПП "УДАР" продовжує допомагати пораненим військовим. 

  Жовтнева районна організація ПП "УДАР" приймає активну участь у допомозі пораненим військовим.    

У роботі конференції взяли участь 108 делегатів з усіх куточків Дніпропетровщини. 

  Я щиро вітає Вас з днем Конституції України!     
28 Червня 2014 +Коментар | подобається

   Активісти молодіжного крила "УДАРу" в Дніпропетровській області відвідали Криворізький допоміжний дошкільний дитячий будинок № 1 в рамках реалізації партійного проекту "Діти - наше майбутнє". Підтримали шляхетну справу "УДАРівців" і волонтери місцевого благодійного фонду.      
12 Червня 2014 +Коментар | подобається

  Активісти Дніпропетровської обласної організації ПП "УДАР" відгукнулися на заклик медиків лікарні ім. Мечникова.    
30 Травня 2014 +Коментар | подобається

Увага! 9 березня о 12.00 Дніпропетровська обласна організація ПП "УДАР" запрошує всіх взяти участь у заході на честь 200 річчя великого Кобзаря - Тараса Шевченка. 
7 Березеня 2014 +Коментар | подобається

  23 лютого ввчері до Дніпропетровська з Ізраїлю повернулася Олена Васильченко - голова Дніпропетровського "УДАРу" разом із бізнесменами Геннадієм Корбаном та Борисом Філатовим.      
23 Лютого 2014 +Коментар | подобається

  У Дніпропетровську "замінували" телебачення, щоб Кличко не потрапив на ефір    
16 Лютого 2014 +Коментар | подобається

  «Титушек» выпустили из-за забора на днепропетровских митингующих. Есть пострадавшие, в том числе и среди журналистов.    

  В цих листах директорів просять на «дотримання вимог Кабміну № 1021 от 28.12.2000 р.» надати інформацію про наявність транспортних засобів, що знаходиться на балансі підпорядкованих керівникам підприємствах.     

"Сьогодні, коли з'явилися перші жертви в Києві, коли люди використали всі можливості аби мирно врегулювати політичну кризу, коли закінчився терпець та сподівання на здоровий глузд можновладців, Україна, як демократична держава перестала існувати".  

"Українці! Зараз ми всі переживаємо важкі часи. В Україні зникли громадські права та закони. Ми стаємо на межі, коли можемо втратити свободу та суверенність. 19 січня відбулися  страшні події, що залишаться в пам'яті кожного сумлінного громадянина назавжди - це криваві бої у центрі столиці".

Дніпропетровська обласна організація ПП «УДАР» зустріла Новий рік на Євромайдані. 

Пострадал заместитель руководителя горисполкома партии УДАР Андрей Шалаев

  К 25-летию Союза инвалидов Кривого Рога городская организация ПП «УДАР» помогла с приобретением  спецтехники для людей с ограниченными возможностями.     
31 Грудня 2013 +Коментар | подобається

       Ми, громада міста Кривого Рогу, висловлюємо підтримку діям об'єднаної української опозиції, діям ЕвроМайдану, громадським активістам, інтелігенції, студентам, молоді - всім українцям, які відстоюють право українців жити у правовій, незалежній, демократичній державі.     
11 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  До Дніпропетровська завітала народний депутат України від «УДАРу» - Оксана Продан.      

       Ми, громада міста Кривого Рогу, висловлюємо підтримку діям об'єднаної української опозиції, діям ЕвроМайдану, громадським активістам, інтелігенції, студентам, молоді - всім українцям, які відстоюють право українців жити у правовій, незалежній, демократичній державі.     

  Підтримати Євромайдан в Києві та висловити свою позицію щодо побиття мирних учасників акції протесту на Євромайдані вночі - 30 листопада, зібралося близько 5 тисяч Дніпропетровців.      

  Звернення Олени Васильченко - Голови Дніпропетровської обласної організації ПП «УДАР» Віталія Кличка:    
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Ми, представники Криворізьких міських осередків  політичних партій „УДАР" Віталія Кличка, „СВОБОДА", ВГО „БАТЬКІВЩИНА",  громадських організацій Ліга підприємців Кривого Рогу, Спілка підприємців Криворіжжя, обурені рішенням Кабінету Міністрів України       
29 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Около 200-т человек 25 ноября собрались у здания Криворожского горисполкома на митинг против приостановки Кабинетом Министров подготовки к подписанию соглашения об ассоциации с Европейским Союзом.    
25 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Від обласного осередку політичної сили Віталія Кличка до демонстрантів в столиці приєдналося близько 300 місцевих ударівців.      
25 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Дніпропетровська обласна організація ПП «УДАР» підтримала мітинг в столиці за «Європейську Україну», на який за неофіційними даними, зібралося близько 100 тисяч українців.  
24 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Під Верховною Радою України почався багатотисячний мітинг опозиції. У акції прийняли участь активісти і члени Дніпропетровського "УДАРу" та місцевого Молодіжного крила партії.      
7 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Приймальня Криворізької міської організації ПП „УДАР" відкривала двері задля допомоги городянам.     
24 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

  До міської організації ПП "УДАР" звернулися жителі Перемоги - 6 з проханням про допомогу.     
21 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

«Законопроект фракции УДАР № 1236 «О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно соблюдения принципа социальной справедливости в пенсионном обеспечении)» был зарегистрирован в Верховной Раде еще 10 января 2013 года.    
21 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Партия «УДАР» поздравила с Днем учителя более 150 коллективов образовательных учреждений Днепропетровска

  27 вересня 1943 року - День визволення Лівобережжя Дніпропетровська    

  Молодіжне крило Дніпропетровського «УДАРу» провели турнір з міні - футболу.    

  До дня ПДВ Кіровська районна організація «УДАРу» спільно з ГО «Союз радянських офіцерів», організували свято. Вітали ветеранів - десантників  

АНД районна організація ПП «УДАР» провела екскурсію  
24 Червня 2013 +Коментар | подобається

Урочистості  розпочалися в авіаційному містечку.
18 Червня 2013 +Коментар | подобається

  Протягом місяця городяни позбувалися батарейок.     

  1 червня - день захисту дітей    

  Дніпропетровський «УДАР» привітав  малечу зі святом.    

Дніпропетровський «УДАР» взяв участь у митингу «Пам'яті жертв політичних репресій». 
19 Травня 2013 +Коментар | подобається

Дніпропетровський "УДАР" взяв участь у акції "Вставай, Україно!".    
18 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Активістів Дніпропетровського "УДАРу", що їхали до Києва підтримати завершальний мітинг Всеукраїнської акції "Вставай, Україно!" місцеве ДАІ не випустило з області.
18 Травня 2013 +Коментар | подобається

До 27 річниці з дня Чорнобильської катастрофи світ побачила книга "Пам`яті Чорнобильцям"  
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Дніпропетровську обласну організацію "УДАРу" намагаються очорнити.    
24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Підтримати кандидата від партії «УДАР» - Дмитра Білоцерковця, на виборах до міської ради Севастополя, відправилося і молодіжне крило Дніпропетровського «УДАРу».     
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Турнір з настільного тенісу відбувся за підтримки молодого "УДАРу"
21 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Глава Днепропетровской областной организации ПП «УДАР Виталия Кличко» Елена Васильченко сообщила, что в «УДАРе» намерены обжаловать принятые посредством голосования чужими карточками решения Верховной Рады. Об этом она заявила на пресс-конференции в ИА «Мост-Днепр».          

В Дніпропетровській області вкрай не якісно проведена робота по складанню списків виборців
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 18.00 зафіксовано слідуючи порушення
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 14.00 зафіксовано слідуючи порушення.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 12.00 зафіксовано слідуючі порушення:
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровській області вибори розпочалися з масових порушень.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В останній тиждень передвиборної гонки Дніпропетровську область засипало новими ударними кандидатами.
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Наприкінці передвиборчих перегонів деяки кандидати не гидують користуватися чорним піаром та всіляко намагаються ввести в оману виборців.
19 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у народні депутати по 25 одномандатному округу Юрій Власов разом з однодумцями побував на відкритті сезону зимового плавання Федерації зимового плавання «Білий ведмідь».
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

13 жовтня Дніпропетровськ відвідав лідер політичної партії \"УДАР\" - Віталій Кличко.    
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  13 жовтня відбувся довгоочікуваний візит до Кривого Рогу лідера партії «УДАР» Віталія Кличка.   
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Напередодні приїзду до Нікополя лідера партії «УДАР» Віталія Кличка на узгодженому з владою місці зустрічі комунальні служби вирішили розпочати ремонтні роботи.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

10 жовтня керівництво ПАТ«Дніпропетровський агрегатний завод» намагалось зірвати зустріч з виборцями кандидата у депутати по 25 одномандатному округу Юрія Власова.
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат от ПП «УДАР » Александр Мамрич обратился с официальным заявлением к кандидату от ОО“Батькивщина” по своему округу Анастасии Староскольцевой с предложением провести независимый опрос и оставить кандидатуру сильнейшего кандидата по 27 округу.

6 жовтня у Дніпропетровську відбувся автопробіг організований активістами та кандидатом у народні депутати Юрієм Власовим.

Щоб стало зрозуміло у чому справа пропонуємо Вашій увазі деякий документ, а саме постанову про дострокове та незаконне припинення повноважень голови ДВК № 120965  Л. К. Васильченко.

На цей раз від нечесної передвиборної боротьби постраждав Дніпродзержинськ.

2 жовтня у Дніпропетровську відбувся автопробіг, організований активістами та кандидатом у народні депутати від ПП\"Удар Віталія Кличка\" - Олександром Мамричем.

ПП «УДАР» просить мера Дніпропетровська дозволити зустріч Віталія Кличка з виборцями на Фестивальному причалі.  

За останні тижні передвиборчих перегонів усі ми звикли бачити начебто добрі справи кандидатів від правлячої партії.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  25 вересня до Дніпропетровська завітав єкс -міністр фінінсів України, сьомий номер у виборчому списку ПП “УДАР Віталія Кличка” - Виктор Пинзеник.   
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Команда политической партии «УДАР Віталія Кличка» приняла участие в соревнованиях
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Спільно з прикордонниками та ветеранами ВВ ПП <<УДАРівці>> урочисто відкрили стелу воїнам-визволителям. 
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

15-го вересня 2012 року між футбольними командами «МДЮСШ», «Автомобіліст», «Дніпро» та «Космос» було проведено товариський матч.
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

14 вересня у селищі міського типу Петропавлівці відбулось свято - день міста, 237 річниця.
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 Памятный знак освободителям Павлограда, был установлен возле железной дороги в районе завода “Литмаш”. 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську 14 вересня відбулась зустріч жінок-кандидатів у народні  депутати. 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Зупинити пограбування країни необхідно якомога швидше. І для цього Партію регіонів потрібно відсторонити від влади уже зараз.  
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В Днепродзержинске от партии «УДАР»Виталия Кличко  идет на выборы Елена Демишева. 
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 12.09. 2012  відбулась прес-конференція кандидатів у депутати від ПП \\\\\\\\\\\\\\\"УДАР\\\\\\\\\\\\\\\" з молоддю та представниками ЗМІ Дніпропетровщіни.  
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати попросив підприємців УДАРно боротися до останнього з корупційною системою.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Матч завершився впевненою перемою «УДАРівців»
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Кандидат в народні депутати від політично партії \"УДАР Віталія Кличка\" по 27 мажоритарному округу - Олександр Мамрич зустрівся з мешканцями житлового масиву Перемога - 6.      
8 Вересня 2012 +Коментар | подобається

ФАН ЗОНА у Дніпропетровську у спорт-барі \"112\"
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Всеукраїнська акція «Люстрація влади», започаткована політичною партією «УДАР Віталія Кличка», стартувала у всіх регіонах України.    
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Оксана Продан – знакова постать у діалозі влади з підприємцями.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Більше двох годин кандидат у народні депутати України від ПП «УДАР Віталія Кличка» по одномандатному округу №36 - Євген Ткаченко спілкувався зі своїми земляками. 
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Вместе будущее Украины рисовали 1 сентября представители «УДАРа» и дети Ленинского района Днепропетровска.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«УДАРівці» Жовтих Вод вирішили: свято 1 вересня не повинно обмежуватись шкільним подвір’ям! 
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

На Дніпропетровщині вітали із Днем знань учнів та їхніх батьків кандидати у народні депутати  від ПП «УДАР Віталія Кличка».   
1 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Днями у інформаційній агенції «Мост Дніпро» відбулась прес-конференція: «Очистимо Україну від політичного бруду». 
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  З нагоди свята, члени ПП «УДАР» Кривого Рогу та прихильники пройшли урочистою ходою.  
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У турнірі, присвяченому всенародному святу, взяли участь вісім команд, гравці яких - воїни-афганці та чорнобильці. 
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Акция под девизом \"Чистый парк, чистая река - чистое государсво\" прошла во всех городах и селах Украины. 
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Акція “Очистимо Україну” 24 серпня стартувала і у Дніпропетровській області.
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Собравшиеся УДАРно работали: косили траву, замешивали раствор, восстанавливали фундамент памятника, а заодно и историческую справедливость.       
24 Серпня 2012 +Коментар | подобається

21 серпня 2012 року в  інформаційній агенції «Мост - Дніпро» пройшла прес-конференція.
21 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Дніпропетровські ветерани авіації відсвяткували професійне свято. 
18 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську грубо порушено права кандидата у народні депутати. 
17 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У православних людей є традиція, кожну справу починати з Божою допомогою.
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

День Независимости Украины – общенациональный праздник для всех граждан Украины, независимо от политических убеждений. Соответственно любой гражданин Украины или объединение граждан имеют законное право опубликовать свое поздравление в СМИ.  
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

13 серпня сімнадцяти можоритарникам Дніпропетровського «УДАРУ» та п\'яти кандидатам по багатомандатному виборчому округу вручено посвідчення. 
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

«УДАР» - единственная политическая сила, которая способна сломать существующую коррупционную систему и начать изменения к лучшему.  

К реальным изменениям в стране может привести только сила, которая соответствует новым стандартам политики. Такой силой является партия «УДАР Виталия Кличко».

Жителям Червонного Кута помогают решать их проблемы на языке чиновников
22 Червня 2012 +Коментар | подобається

Не без последствий обошлась акция политической партии «Удар» Виталия Кличка «УДАРим  краской по бездорожью» в городе Никополе.
11 Червня 2012 +Коментар | подобається

Днепропетровская областная организация политической партии «Удар» поздравила малышей с празником – Днем защиты детей.  «От  того, как мы будем заботиться о наших детях, зависит здоровье нашого общества и будуще Украины. Поэтому Днепропетровская областная организация политической партии «Удар» не могла остаться в стороне и не поздравить подростающее поколение с празником. Мы понимаем, что время сей час нелегкое, потому пытаемся поддержать юных граждан нашей страны в их стремлении учиться, заниматься спортом и становиться сознательными взрослыми маленькими украинцами» -сказала Елена Васильченко – заместитель главы Днепроперовской областной организации партии «Удар».

В кінці квітня в спорткомплексі на вулиці Коротченка відбувся відкритий чемпіонат Кривого Рогу по кекусинкай-карате. Близько 70 дітей у віці від 6 до 13 років представляли збірну Нікополя і чотири команди Кривого Рогу.
23 Травня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно Дніпропетровська обласна організація Партії «УДАР» розпочала роботу у новому офісі, який розташувався за адресою: провулок Ушинського 1/01. У новому приміщенні розмістилися громадська приймальня, юридичний відділ та зал для проведення прес – конференцій і зборів.
18 Травня 2012 +Коментар | подобається

Заместитель главы  Днепропетровской областной организации партии «УДАР», глава исполнительного комитета  Днепропетровской областной организации партии «УДАР»  Елена Васильченко заявила, что «УДАР» пойдет на выборы отдельным списком.

У рамках візиту на Дніпропетровщину лідер партії «УДАР» Віталій Кличко відвідав місто Павлоград. У приміщенні місцевого будинку культури політик зустрівся з громадою міста.
15 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Глава Исполнительного комитета Днепропетровской областной организации ПП \"Удар\" приняла участие в экспертном опросе ИА \"Мост - Днепр\" на тему: «Чем кончится очередная попытка объединения украинской оппозиции?».

Криворізьська міська організація політичної партії «Удар» уже не перший рік надає благодійну допомогу населенню міста.

Дніпропетровська міська організація політичної партії «Удар» підтримала починаючих композиторів.    

Новорічні і Різдвяні свята збирають нас у родинному колі - згадати радісні і непрості хвилини року, що минає, підбити підсумки.  
21 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Вікторії Охріменко - члену ради Дніпродзержинської місцевої організації ПП "УДАР" Віталія Кличка лікарі поставили страшний діагноз
29 Листопада 2011 +Коментар | подобається

26 листопада, в день пам'яті жертв Голодомору, запали свічку, пом'яни усіх загиблих.
25 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Впервые за 28 лет в Терновском районе Кривого Рога прошли соревнования по боксу среди детей и юношей под красноречивым названием «Открытый ринг. Они состоялись благодаря поддержке Криворожской городской организации партии «Удар» Виталия Кличко
11 Листопада 2011 +Коментар | подобається