Останні події
Страшне ДТП 3 червня забрало життя нашого колеги і друга Олександра Сугака. У пам'яті рідних і близьких він залишиться турботливим чоловіком і батьком, справжнім патріотом своєї країни, надійним другом і просто Людиною з великої літери.

Як вижити простому українцю? Це питання сьогодні обговорювали на круглому столі, який організувала газета «Днепр Вечерний». Головне, актуальне сьогодні для кожного українця питання - як оплатити комунальні послуги, які вже з квітня стануть практично захмарними? - обговорили представники політичних партій, журналісти, активісти Дніпропетровська.
13 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську в черговий раз транспортники готуються до підвищення цін на проїзд - називають цифру до 7 гривень. І це - не межа. Подібні рішення в нинішніх складних соціально-економічних умовах можуть привести до соціального вибуху, кажуть експерти.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

У далекому 1990му Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування". А у 2000 році (25 листопада) Президент України підписав Указ «Про День місцевого самоврядування».

Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «УДАР» - Олена Васильченко зазначила, що на сьогоднішній день в Україні фактично сформована нова суспільна реальність, обумовлена ​​ланцюгом подій, починаючи від Майдану і закінчуючи конфліктом на Донбасі. 

У роботі конференції взяли участь 108 делегатів з усіх куточків Дніпропетровщини. 

  Кличко у Дніпропетровську: Те, що зараз відбувається в східних областях України - політичні технології, спрямовані на розкол держави    
18 Травня 2014 +Коментар | подобається

Увага! 9 березня о 12.00 Дніпропетровська обласна організація ПП "УДАР" запрошує всіх взяти участь у заході на честь 200 річчя великого Кобзаря - Тараса Шевченка. 
7 Березеня 2014 +Коментар | подобається

  В цих листах директорів просять на «дотримання вимог Кабміну № 1021 от 28.12.2000 р.» надати інформацію про наявність транспортних засобів, що знаходиться на балансі підпорядкованих керівникам підприємствах.     

  Около 200-т человек 25 ноября собрались у здания Криворожского горисполкома на митинг против приостановки Кабинетом Министров подготовки к подписанию соглашения об ассоциации с Европейским Союзом.    
25 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Амур - Нижньодніпровська районна організація ПП «УДАР» підтримала турнір з футболу.      
15 Червня 2013 +Коментар | подобається

  Протягом місяця городяни позбувалися батарейок.     

Станом на 14.00 зафіксовано слідуючи порушення.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Сонячний вихідний мешканці ПМТ Кринички  провели разом з лідером ПП \"УДАР\" Віталієм Кличком.
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати від «УДАРу» Андрій Білий продав автівку для залучення коштів на передвиборчі перегони.

  Дніпродзержинська красуня  представить місто на надзвичайному конкурсі краси.  
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  25 вересня до Дніпропетровська завітав єкс -міністр фінінсів України, сьомий номер у виборчому списку ПП “УДАР Віталія Кличка” - Виктор Пинзеник.   
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Команда политической партии «УДАР Віталія Кличка» приняла участие в соревнованиях
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В Днепродзержинске от партии «УДАР»Виталия Кличко  идет на выборы Елена Демишева. 
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати попросив підприємців УДАРно боротися до останнього з корупційною системою.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається