Останні події
Про майбутні вибори, суспільно-політичної ситуації на Дніпропетровщині, про те, що запропонує «УДАР» виборцям ми говоримо з волонтером, головою обласної організації партії Русланом Колєсніковим.

На місцевих виборах восени 2015 «УДАР» змінить звичний формат ведення виборчої кампанії, зосередившись не лише на політичній агітації, а й на боротьбі за очищення нинішнього депутатського корпусу регіону, проведенні контрагітації проти деяких кандидатів у депутати.

Почути депутатів та людей. Дізнатися про проблеми громади з перших вуст. Таку головну мету ставив голова Юр'ївської райдержадміністрації, заступник голови Юр'ївської районної організації партії “УДАР Віталія Кличка” Вадим Золотопуп, завітавши на 33 сесію Олексіївської сільської ради VI скликання.

Партія «УДАР» пропонує зупинити процес виділення та оформлення земельних ділянок, які намагаються зараз оформити колишні і нинішні чиновники, депутати, міліцейські чини і передати їх учасникам АТО.

Партія «УДАР» вимагає проведення повного аудиту діяльності Дніпропетровської міської ради з обов'язковим залученням громадськості, правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Діяльність більшості депутатів Дніпропетровської міськради викликає у дніпропетровців нерозуміння, люди відчувають дефіцит інформації про роботу їх народних обранців. Дуже багато хто не знає свого депутата, не можуть потрапити до нього на особисту зустріч, проблеми не вирішуються роками. У зв'язку з цим виборці не бачать причин на майбутніх місцевих виборах голосувати за тих політиків, у діяльності яких вони розчарувалися.

Жоден з депутатів Дніпропетровської обласної ради не захотів провести відкриту зустріч з виборцями в присутності ЗМІ та громадськості, продемонструвавши тим самим повну відсутність бажання працювати в інтересах людей, заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.
22 Червня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську стартує безстрокова акція «Дізнайся про міського депутата», завданням якої є інформування виборців про роботу цих народних обранців протягом 2010 - 2015 років.
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

У дніпропетровську політику на зміну депутатам і чиновникам, які себе дискредитували, повинні прийти нові обличчя, які готові кардинально змінити формат роботи системи влади, працювати під жорстким контролем виборців, захищати законні інтереси та права городян. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

2015 має стати роком активного впровадження електронних сервісів в органах влади та місцевого самоврядування Дніпропетровщини. Реалізація подібних програм відповідає європейським нормам розвитку самодостатніх регіонів, де контакт чиновників і людей зведений до мінімуму.

Страшне ДТП 3 червня забрало життя нашого колеги і друга Олександра Сугака. У пам'яті рідних і близьких він залишиться турботливим чоловіком і батьком, справжнім патріотом своєї країни, надійним другом і просто Людиною з великої літери.

Дніпропетровська обласна організація партії «УДАР» звернулася з відкритою заявою до депутатів Дніпропетровської обласної ради, у якій вимагає визнати на найближчій сесії, що відбудеться 27 травня, Росію - країною-агресором, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.
25 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпродзержинськ приймає фінал Чемпіонату Дніпропетровської області зі спортивних танців. Турнір такого рівня тут проходить вперше. У ньому беруть участь 600 танцювальних пар різного віку. 
17 Травня 2015 +Коментар | подобається

Дніпропетровськ повинен увійти до числа міст, які впроваджують європейські напрацювання з електронного урядування мегаполісом. Це дозволить підвищити рівень відкритості влади, спростити доступ громадян до наданих баз інформації та послуг, полегшити процес соціальної комунікації між чиновниками і городянами.
13 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню.

Біля храму на честь Святого апостола Андрія Первозванного, що на проспекті Миру, волонтер, боєць батальйону “Торнадо” Руслан Колєсніков посадив саджанці лип та горобини. Так чоловік ушанував пам'ять про своїх побратимів, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України на Майдані і сході країни, долучившись до акції “Дерево — душа Героя”.
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

До нинішнього часу «УДАР» не був представлений ні в одній із місцевих рад Дніпропетровської області. У 2010 році, коли восени проходили вибори, тоді ще молода партія не брала в них участь. Тепер розпочато новий процес із формування представництва цієї політичної сили у місцевих радах регіону.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Події останніх днів показують, наскільки важливо зберегти стабільність, зберегти мир і впевненість на Дніпропетровщині. Будучи прифронтовим, наш регіон повинен залишатися надійним тилом для української армії.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську назріла гостра необхідність розробки оновленої Концепції розвитку комунального транспорту, яка передбачала б поступову ліквідацію монополії приватних перевізників на дорогах. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії “УДАР Віталія Кличка” Дмитро Легеза.
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

«Наприкінці 2014 року ми виступили із пропозицією зробити процес прийняття місцевих бюджетів відкритим і публічним. Ми виступаємо за те, щоби влада була підзвітна і підконтрольна людям. Особливу надію покладаємо на громадський сектор, активістів, які беруть участь у громадській експертизі», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

Минулий рік був надзвичайно складним для всіх. Ми заплатили занадто високу ціну, щоб зробити чергові помилки і не винести уроків із минулого, зазначають голови обласних організацій Партії "УДАР". Тому проаналізувавши всі досягнення і невдачі, обласні, міські та районні організації Партії сформували свої "дорожні карти".

Криворізькі рок-музиканти для української армії. Під таким гаслом у місті пройшов масштабний благодійний концерт. Усі зібрані кошти витратить на потреби солдатів. Одним із ініціаторів проведення і організаторів цього заходу стала Криворізька міська організація партії "УДАР".

Рок-музиканти Кривого Рогу збирали кошти для українських вояків, які зараз захищають кордони нашої країни в зоні АТО. Об'єднав митців маштабний благодійний концерт "Небайдужі серця".

Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим!
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

У 2015 році нас чекають важливі події: децентралізація та місцеві вибори. Партія «УДАР» візьме в них активну участь, заручившись підтримкою виборців міста.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Рік, що минає, став визначальним для України. Партія «УДАР» взяла активну участь у всіх найважливіших державних суспільно-політичних процесах і продовжить цю практику в 2015 році.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Новорічні свята не повинні пройти позв жодну дитину! Тому дуже приємно бачити усміхнених дітлахів та їхніх батьків на різноманітних новорічних вогниках. 
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Голова Криворізької міської організації партії «УДАР» Олександр Татаренко впевнений: місцеві чиновники повинні піти на зустріч громадськості у питанні прозорості та публічності процесу підготовки до формування місцевих бюджетів Дніпропетровщини.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

«Зараз саме від нас з Вами залежить, наскільки швидко суспільство візьме під контроль роботу чиновників і наскільки ефективно зможе їх контролювати..."
25 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Місцеві бюджети особливо актуальні напередодні складного 2015 року. 
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

У даний час обласна, міські та районні ради Дніпропетровщини ведуть підготовку до формування та затвердження бюджетів на 2015 рік.
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

У далекому 1990му Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування". А у 2000 році (25 листопада) Президент України підписав Указ «Про День місцевого самоврядування».

1 листопада 2014 року, в суботу, відбулась конференція Дніпропетровської обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка". 
1 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Минуло 23 роки з тих пір, коли Україна здобула незалежність. 
22 Серпня 2014 +Коментар | подобається

У роботі конференції взяли участь 108 делегатів з усіх куточків Дніпропетровщини. 

Дніпропетровська обласна організація ПП «УДАР» зустріла Новий рік на Євромайдані. 

Ми, представники Криворізьких міських осередків  політичних партій „УДАР" Віталія Кличка, „СВОБОДА", ВГО „БАТЬКІВЩИНА",  громадських організацій Ліга підприємців Кривого Рогу, Спілка підприємців Криворіжжя, обурені рішенням Кабінету Міністрів України       
29 Листопада 2013 +Коментар | подобається

«Законопроект фракции УДАР № 1236 «О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно соблюдения принципа социальной справедливости в пенсионном обеспечении)» был зарегистрирован в Верховной Раде еще 10 января 2013 года.    
21 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Дніпропетровську обласну організацію "УДАРу" намагаються очорнити.    
24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Наприкінці передвиборчих перегонів деяки кандидати не гидують користуватися чорним піаром та всіляко намагаються ввести в оману виборців.
19 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Щоб стало зрозуміло у чому справа пропонуємо Вашій увазі деякий документ, а саме постанову про дострокове та незаконне припинення повноважень голови ДВК № 120965  Л. К. Васильченко.

На цей раз від нечесної передвиборної боротьби постраждав Дніпродзержинськ.

За останні тижні передвиборчих перегонів усі ми звикли бачити начебто добрі справи кандидатів від правлячої партії.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  25 вересня до Дніпропетровська завітав єкс -міністр фінінсів України, сьомий номер у виборчому списку ПП “УДАР Віталія Кличка” - Виктор Пинзеник.   
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Спільно з прикордонниками та ветеранами ВВ ПП <<УДАРівці>> урочисто відкрили стелу воїнам-визволителям. 
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

15-го вересня 2012 року між футбольними командами «МДЮСШ», «Автомобіліст», «Дніпро» та «Космос» було проведено товариський матч.
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 Памятный знак освободителям Павлограда, был установлен возле железной дороги в районе завода “Литмаш”. 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську 14 вересня відбулась зустріч жінок-кандидатів у народні  депутати. 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Зупинити пограбування країни необхідно якомога швидше. І для цього Партію регіонів потрібно відсторонити від влади уже зараз.  
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В Днепродзержинске от партии «УДАР»Виталия Кличко  идет на выборы Елена Демишева. 
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 12.09. 2012  відбулась прес-конференція кандидатів у депутати від ПП \\\\\\\\\\\\\\\"УДАР\\\\\\\\\\\\\\\" з молоддю та представниками ЗМІ Дніпропетровщіни.  
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати попросив підприємців УДАРно боротися до останнього з корупційною системою.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Всеукраїнська акція «Люстрація влади», започаткована політичною партією «УДАР Віталія Кличка», стартувала у всіх регіонах України.    
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Оксана Продан – знакова постать у діалозі влади з підприємцями.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Собравшиеся УДАРно работали: косили траву, замешивали раствор, восстанавливали фундамент памятника, а заодно и историческую справедливость.       
24 Серпня 2012 +Коментар | подобається

21 серпня 2012 року в  інформаційній агенції «Мост - Дніпро» пройшла прес-конференція.
21 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську грубо порушено права кандидата у народні депутати. 
17 Серпня 2012 +Коментар | подобається

День Независимости Украины – общенациональный праздник для всех граждан Украины, независимо от политических убеждений. Соответственно любой гражданин Украины или объединение граждан имеют законное право опубликовать свое поздравление в СМИ.  
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Жителям Червонного Кута помогают решать их проблемы на языке чиновников
22 Червня 2012 +Коментар | подобається

Заместитель главы  Днепропетровской областной организации партии «УДАР», глава исполнительного комитета  Днепропетровской областной организации партии «УДАР»  Елена Васильченко заявила, что «УДАР» пойдет на выборы отдельным списком.

Глава Исполнительного комитета Днепропетровской областной организации ПП \"Удар\" приняла участие в экспертном опросе ИА \"Мост - Днепр\" на тему: «Чем кончится очередная попытка объединения украинской оппозиции?».

Дніпропетровська міська організація політичної партії «Удар» підтримала починаючих композиторів.    

Новорічні і Різдвяні свята збирають нас у родинному колі - згадати радісні і непрості хвилини року, що минає, підбити підсумки.  
21 Грудня 2011 +Коментар | подобається