Останні події
На в.о. мера Дніпропетровська та її заступника Ірину Зайцеву подають до суду. Про це заявив дніпропетровський політик Дмитро Легеза на своїй сторінці в «Фейсбук».
20 Серпня 2015 +Коментар | подобається

У Кривому Розі міська організація партії “УДАР” разом із БО "БФ "ПАТРІОТИЧНИЙ СОЮЗ" провели військово-патріотичну гру "Прометей" для учнів 122гої школи. 
13 Червня 2015 +Коментар | подобається

Цілком імовірно, що найближчим часом колективні звернення до вищих органів влади можна буде побачити на президентському сайті. А ще - звернутися до державних органів можна буде одним кліком — надіславши листа електронною поштою. Відповідний законопроект про звернення та петиції Петро Порошенко подав до Верховної Ради. У партії «УДАР Віталія Кличка» вважають, що Дніпропетровщина має реальний потенціал для максимально швидкого впровадження проекту «електронної демократії».
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У роботі конференції взяли участь 108 делегатів з усіх куточків Дніпропетровщини. 

 Утром 22 января, примерно в 9.30 неизвестные порезали колеса и разбили лобовое стекло автомобиля «Лада Приора», принадлежащего председателю Криворожской организации партии УДАР Виталию Щербине. 

АНД районна організація ПП «УДАР» провела екскурсію  
24 Червня 2013 +Коментар | подобається

Команда политической партии «УДАР Віталія Кличка» приняла участие в соревнованиях
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати попросив підприємців УДАРно боротися до останнього з корупційною системою.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Глава Исполнительного комитета Днепропетровской областной организации ПП \"Удар\" приняла участие в экспертном опросе ИА \"Мост - Днепр\" на тему: «Чем кончится очередная попытка объединения украинской оппозиции?».

В региональной газете "Днепр вечерний" состоялся "круглый стол" с участием Днепропетровской областной организации ПП "Удар"      
20 Листопада 2011 +Коментар | подобається