Останні події
Діяльність чиновників Дніпропетровської міськради перетворилася на відвертий фарс та імітацію діяльності. Про це заявив голова міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза, коментуючи ситуацію зі службовим розслідуванням стосовно заступника Галини Булавки Ірини Зайцевої.

Щоб допомогти у вирішенні нагальних проблем жителям Дніпропетровська, «УДАР» відкриває нову громадську приймальню в Кіровському районі. Це буде друга приймальня партії. Перша працює на базі центрального офісу з початку року, в яку звернулися майже 1,5 тисяч чоловік. 

У середу 15 липня біля мерії під час проведення сесії буде проведена акція «Дізнайся про свого депутата». Жителям Дніпропетровська роздаватимуть інформаційні матеріали про діяльність міської ради в цілому. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

У Кривому Розі міська організація партії “УДАР” разом із БО "БФ "ПАТРІОТИЧНИЙ СОЮЗ" провели військово-патріотичну гру "Прометей" для учнів 122гої школи. 
13 Червня 2015 +Коментар | подобається

У дніпропетровську політику на зміну депутатам і чиновникам, які себе дискредитували, повинні прийти нові обличчя, які готові кардинально змінити формат роботи системи влади, працювати під жорстким контролем виборців, захищати законні інтереси та права городян. Про це заявив голова Дніпропетровської міської організації партії «УДАР» Дмитро Легеза.

Страшне ДТП 3 червня забрало життя нашого колеги і друга Олександра Сугака. У пам'яті рідних і близьких він залишиться турботливим чоловіком і батьком, справжнім патріотом своєї країни, надійним другом і просто Людиною з великої літери.

У Будапешті (Угорщина) відбувся семінар для молодих політиків - представників країн Східної Європи. Організаторами виступили RSI (ROBERT SCHUMAN INSTITUTE), Християнсько-Демократичний Міжнародний Центр і Sida (Swedish International Development Cooperation Agency). Серед учасників із різних країн Європи та регіонів України була представлена і Дніпропетровська область.
26 Травня 2015 +Коментар | подобається

"Онуки - дідам: Ви перемогли, ми переможемо". Під таким гаслом у Дніпропетровську 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни АТО, волонтери та просто небайдужі городяни пройшлися переможною ходою від пам'ятника генералу Пушкіну до монументу Слави, де поклали квіти до Вічного вогню.

Партія «УДАР» підтримала акцію «Героям Вітчизни пам'ять і слава». Вона спрямована на популяризацію оновленого символу пам'ятних дат 8 і 9 травня - української стрічки з медалі «Захисник Вітчизни».

Цілком імовірно, що найближчим часом колективні звернення до вищих органів влади можна буде побачити на президентському сайті. А ще - звернутися до державних органів можна буде одним кліком — надіславши листа електронною поштою. Відповідний законопроект про звернення та петиції Петро Порошенко подав до Верховної Ради. У партії «УДАР Віталія Кличка» вважають, що Дніпропетровщина має реальний потенціал для максимально швидкого впровадження проекту «електронної демократії».
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

«Наприкінці 2014 року ми виступили із пропозицією зробити процес прийняття місцевих бюджетів відкритим і публічним. Ми виступаємо за те, щоби влада була підзвітна і підконтрольна людям. Особливу надію покладаємо на громадський сектор, активістів, які беруть участь у громадській експертизі», - заявив голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Руслан Колєсніков.

Партія «УДАР» підтримує українську армію, і ця допомога буде постійною.
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Миколай - один із найвідоміших і шанованих святих Православної церкви. Ім'я його пов'язують із покровительством бідних та нужденних. Багатьом із нас знайомі його ікони, які створили не один десяток чудес.
19 Грудня 2014 +Коментар | подобається

В Україні пройшли дострокові парламентські вибори. Завдяки ним вдалося якісно оновити склад Верховної Ради. Народ зробив свій вибір, давши повноту влади і довіривши відповідальність за долю країни демократичним партіям. Політична партія «УДАР Віталія Кличка» залишається вірною своїй стратегічній меті: вивести Україну на провідне місце в сім'ї європейських держав.

У далекому 1990му Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування". А у 2000 році (25 листопада) Президент України підписав Указ «Про День місцевого самоврядування».

Партійний проект в рамках допомоги переселенцям з південно-східних областей України продовжує свою активну роботу. 
3 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Днями до офісу Криворізької міської організації політичної партії «УДАР» завітав найбезстрашніший член місцевого осередку, бойовий прапорщик, один із керівників та куратор криворізької групи активістів Майдану - Станіслав Корний. Він нещодавно повернувся з АТО. 
21 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Керівництвом Криворізької міської організації політичної партії  "УДАР"  було прийнято рішення підтримати формування Криворізького батальйону для участі в АТО на сході України, який почав існувати з червня поточного року. 

Дніпропетровське Молодіжне крило ПП "УДАР" разом з активістами ГО "Легіон Добра" провели на Фестивальму причалі патріотичну акцію "Добра Пошта". 

У Кривому Розі урочисто відкрили черговий офис партії. Він розташувався за адресою: вул Маршака, 9/40 у Тернівському районі. 

Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «УДАР» - Олена Васильченко зазначила, що на сьогоднішній день в Україні фактично сформована нова суспільна реальність, обумовлена ​​ланцюгом подій, починаючи від Майдану і закінчуючи конфліктом на Донбасі. 

Жовтнева районна організація ПП "УДАР" продовжує допомагати пораненим військовим. 

У Кривому розі була створена ініціативна група, що займається розселенням переселенців зі Сходу України. Активістами керує «УДАРовець» - Віктор Петров.  

29 березня в Києві, в Мистецькому Арсеналі відбувся XI з'їзд партії УДАР.
31 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Увага! 9 березня о 12.00 Дніпропетровська обласна організація ПП "УДАР" запрошує всіх взяти участь у заході на честь 200 річчя великого Кобзаря - Тараса Шевченка. 
7 Березеня 2014 +Коментар | подобається

На пресс-конференции в ИА «МОСТ-ДНЕПР» глава Днепропетровской областной организации «УДАР» Елена Васильченко обратилась к жителям Днепропетровской области и призвала их не быть безразличными к судьбе своего государства в столь тяжелые времена и принимать участие в общественных советах при облгосадминистрации. 
25 Лютого 2014 +Коментар | подобається

  "Голова Дніпропетровської обласної организации ПП «УДАР» каже, люди спортивної статури та характерної зовнішності постійно знаходяться біля її будинку".    

Журналісту і оператору вдалося втекти.Журналіст розповідає: «Близько одинадцятої години вечора неподалік Облдержадміністрації ми записували інтерв'ю з народним депутатом від ПП «УДАР» Сергієм Капліним.  

  В цих листах директорів просять на «дотримання вимог Кабміну № 1021 от 28.12.2000 р.» надати інформацію про наявність транспортних засобів, що знаходиться на балансі підпорядкованих керівникам підприємствах.     

 Утром 22 января, примерно в 9.30 неизвестные порезали колеса и разбили лобовое стекло автомобиля «Лада Приора», принадлежащего председателю Криворожской организации партии УДАР Виталию Щербине. 

"Українці! Зараз ми всі переживаємо важкі часи. В Україні зникли громадські права та закони. Ми стаємо на межі, коли можемо втратити свободу та суверенність. 19 січня відбулися  страшні події, що залишаться в пам'яті кожного сумлінного громадянина назавжди - це криваві бої у центрі столиці".

Пострадал заместитель руководителя горисполкома партии УДАР Андрей Шалаев

       Ми, громада міста Кривого Рогу, висловлюємо підтримку діям об'єднаної української опозиції, діям ЕвроМайдану, громадським активістам, інтелігенції, студентам, молоді - всім українцям, які відстоюють право українців жити у правовій, незалежній, демократичній державі.     
11 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  До Дніпропетровська завітала народний депутат України від «УДАРу» - Оксана Продан.      

       Ми, громада міста Кривого Рогу, висловлюємо підтримку діям об'єднаної української опозиції, діям ЕвроМайдану, громадським активістам, інтелігенції, студентам, молоді - всім українцям, які відстоюють право українців жити у правовій, незалежній, демократичній державі.     

  «УДАР»: обращение Днепропетровского облсовета не отображает мнение жителей региона о сложившейся ситуации в стране        

Ми, представники Криворізьких міських осередків  політичних партій „УДАР" Віталія Кличка, „СВОБОДА", ВГО „БАТЬКІВЩИНА",  громадських організацій Ліга підприємців Кривого Рогу, Спілка підприємців Криворіжжя, обурені рішенням Кабінету Міністрів України       
29 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Приймальня Криворізької міської організації ПП „УДАР" відкривала двері задля допомоги городянам.     
24 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

  27 вересня 1943 року - День визволення Лівобережжя Дніпропетровська    

АНД районна організація ПП «УДАР» провела екскурсію  
24 Червня 2013 +Коментар | подобається

Урочистості  розпочалися в авіаційному містечку.
18 Червня 2013 +Коментар | подобається

  «УДАР» Індустріального району завітав до  вихованців реабілітаційного центру № 9      

Дніпропетровський «УДАР» взяв участь у митингу «Пам'яті жертв політичних репресій». 
19 Травня 2013 +Коментар | подобається

Дніпропетровський "УДАР" вітав ветеранів
10 Травня 2013 +Коментар | подобається

До 27 річниці з дня Чорнобильської катастрофи світ побачила книга "Пам`яті Чорнобильцям"  
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Відбувся мітинг на честь 68 річниці з дня Перемоги над німецько - фашистськими загарбниками
10 Травня 2013 +Коментар | подобається

Трагічно загинув член партії "УДАР" Віталія Кличка - Сергій Гонюков
30 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Підтримати кандидата від партії «УДАР» - Дмитра Білоцерковця, на виборах до міської ради Севастополя, відправилося і молодіжне крило Дніпропетровського «УДАРу».     
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

В Дніпропетровській області вкрай не якісно проведена робота по складанню списків виборців
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 18.00 зафіксовано слідуючи порушення
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 14.00 зафіксовано слідуючи порушення.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 12.00 зафіксовано слідуючі порушення:
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровській області вибори розпочалися з масових порушень.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В останній тиждень передвиборної гонки Дніпропетровську область засипало новими ударними кандидатами.
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  13 жовтня відбувся довгоочікуваний візит до Кривого Рогу лідера партії «УДАР» Віталія Кличка.   
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Щоб стало зрозуміло у чому справа пропонуємо Вашій увазі деякий документ, а саме постанову про дострокове та незаконне припинення повноважень голови ДВК № 120965  Л. К. Васильченко.

На цей раз від нечесної передвиборної боротьби постраждав Дніпродзержинськ.

  Дніпродзержинська красуня  представить місто на надзвичайному конкурсі краси.  
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  25 вересня до Дніпропетровська завітав єкс -міністр фінінсів України, сьомий номер у виборчому списку ПП “УДАР Віталія Кличка” - Виктор Пинзеник.   
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Команда политической партии «УДАР Віталія Кличка» приняла участие в соревнованиях
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

15-го вересня 2012 року між футбольними командами «МДЮСШ», «Автомобіліст», «Дніпро» та «Космос» було проведено товариський матч.
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 Памятный знак освободителям Павлограда, был установлен возле железной дороги в районе завода “Литмаш”. 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську 14 вересня відбулась зустріч жінок-кандидатів у народні  депутати. 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Зупинити пограбування країни необхідно якомога швидше. І для цього Партію регіонів потрібно відсторонити від влади уже зараз.  
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 12.09. 2012  відбулась прес-конференція кандидатів у депутати від ПП \\\\\\\\\\\\\\\"УДАР\\\\\\\\\\\\\\\" з молоддю та представниками ЗМІ Дніпропетровщіни.  
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат у депутати попросив підприємців УДАРно боротися до останнього з корупційною системою.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Особлива увага на зустрічах до акції «Люстрація влади», яка з 5 вересня стартувала по всій Україні.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кандидат в народні депутати від ПП \"УДАР Віталія Кличка\" по 39 виборчого округу - Микола Волосянко побував у Першотравенській загальноосвітній школі.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  З нагоди свята, члени ПП «УДАР» Кривого Рогу та прихильники пройшли урочистою ходою.  
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Акция под девизом \"Чистый парк, чистая река - чистое государсво\" прошла во всех городах и селах Украины. 
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Собравшиеся УДАРно работали: косили траву, замешивали раствор, восстанавливали фундамент памятника, а заодно и историческую справедливость.       
24 Серпня 2012 +Коментар | подобається

21 серпня 2012 року в  інформаційній агенції «Мост - Дніпро» пройшла прес-конференція.
21 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Дніпропетровські ветерани авіації відсвяткували професійне свято. 
18 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У Дніпропетровську грубо порушено права кандидата у народні депутати. 
17 Серпня 2012 +Коментар | подобається

День Независимости Украины – общенациональный праздник для всех граждан Украины, независимо от политических убеждений. Соответственно любой гражданин Украины или объединение граждан имеют законное право опубликовать свое поздравление в СМИ.  
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

13 серпня сімнадцяти можоритарникам Дніпропетровського «УДАРУ» та п\'яти кандидатам по багатомандатному виборчому округу вручено посвідчення. 
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно Дніпропетровська обласна організація Партії «УДАР» розпочала роботу у новому офісі, який розташувався за адресою: провулок Ушинського 1/01. У новому приміщенні розмістилися громадська приймальня, юридичний відділ та зал для проведення прес – конференцій і зборів.
18 Травня 2012 +Коментар | подобається

Вікторії Охріменко - члену ради Дніпродзержинської місцевої організації ПП "УДАР" Віталія Кличка лікарі поставили страшний діагноз
29 Листопада 2011 +Коментар | подобається

26 листопада, в день пам'яті жертв Голодомору, запали свічку, пом'яни усіх загиблих.
25 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Впервые за 28 лет в Терновском районе Кривого Рога прошли соревнования по боксу среди детей и юношей под красноречивым названием «Открытый ринг. Они состоялись благодаря поддержке Криворожской городской организации партии «Удар» Виталия Кличко
11 Листопада 2011 +Коментар | подобається